new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Polokošile značky Esprit

Tričko s límečkem je osvědčeným kouskem v šatníku každého muže – protože je sportovní a stylové, nabízí rozmanité možnosti kombinování a v neposlední řadě zkrátka dobře vypadá. Klasický střih, mnoho variací a nejrůznější barvy. Pánská polokošile jsou skutečně univerzální, ať už na sport, pod blejzr nebo pro ležérní nošení ve volném čase. Uvolněný základní kousek z pevné bavlny, elegantní a úzce střižené k formálnímu oblečení nebo mírně lesklé z jemného žerzeje – pánská polokošile mají mnoho tváří a nabízejí variantu pro každý styl.

Pánská polokošile – klasicky sportovní a vždy módní

Vstávání dnes ráno není vůbec snadné, i když venku krásně svítí slunce na jasně modré obloze – víkend byl příliš krátký a už teď vlastně nestíháte. Krátkou sprchu si ale nemůžete odepřít, pak si ve spěchu oblékáte ležérní blejzr přes jednoduché šedé piké tričko polo a můžete vyrazit. Trochu závistivě pokukujete za chůze po lidech, kteří popíjejí kávu venku v kavárně nebo odcházejí domů s čerstvým pečivem. Když zahnete do poslední ulice, zrovna proti vám jde kolega. Bundu ze směsi s vlnou má přehozenou přes ramena, v kardiganu a tričku polo s barevně kontrastním límcem se na vás usmívá a hned sděluje, že kvůli prasklému potrubí v některém z vyšších pater je celá vaše kancelář pod vodou. Termín sem, termín tam, dnes vás okolnosti nutí mít volno. Ještě jste tu informaci nestačil zpracovat a už vám zvoní telefon a šéf vám oznamuje to, co už je vám jasné: všechny termíny se přesouvají na zítřek. Najednou máte nečekaně volný den – co teď? Ze všeho nejdříve si s kolegou sedáte do kavárny, vychutnáváte si na sluníčku silnou kávu s koláčem a plánujete zbytek dne.

Váš nejlepší kamarád dnes musí pracovat, ale proč by si nezasloužil alespoň malou změnu v přestávce na oběd? Po příjemné snídani se s kolegou domlouváte, že se sejdete o několik hodin později v parku. Pak procházíte tržištěm, nakupujete vše potřebné a vracíte se domů, abyste s sebou nachystal pár věcí. Musíte si pospíšit, abyste do kanceláře kamaráda dorazil včas. V teniskách, teplákách a tričku polo s dlouhým rukávem, s velkou sportovní taškou na rameně a fotbalovým míčem v ruce na něj čekáte na ulici. Když konečně vychází ze dveří, stihne vám věnovat jen udivený pohled – do ruky mu hned dáváte tepláky a sportovní žerzejové tričko s límečkem. Je čas na malý polední fotbalový zápas v parku a následný piknik.

Od ležérních po elegantní: polokošile ve stovkách vzhledů

V parku už čeká váš kolega z práce, v šortkách a základním tričku polo pod mikinou na zip s kapucí. Také přivedl kamaráda, takže je tým kompletní. Během následující půlhodiny sprintujete, střílíte na bránu a užíváte si teplé polední slunce, až jste všichni zadýchaní a od smíchu vás píchá v boku. Ze sportovní tašky vytahujete svůj nákup z trhu: čerstvé bagety, olivy, krájený sýr, hroznové víno a velké lahve vody. Všichni čtyři se spokojeně usazujete do trávy a v klidu si vzájemně notujete, jak se vám polední přestávka vydařila. Váš kamarád musí brzy zpátky do kanceláře a i váš kolega se svým kamarádem se za chvíli loučí. Zůstáváte ještě dlouho ležet v trávě, nasloucháte vzdáleným zvukům města, necháváte plynout myšlenky a těší vás, že můžete také někdy jen tak lenošit. Zpátky doma. Dlouho se sprchujete, a pak už se začínáte připravovat na večer. Do vašeho města přijela na pár dní jedna dobrá kamarádka a svolala setkání dávných známých do vaší bývalé oblíbené hospody. Přemýšlíte, co si vezmete na sebe: klasické bavlněné tričko polo pod elegantní kašmírový pulovr s výstřihem do V nebo ležérní bundu na zip s úzce střiženým žerzejovým tričkem polo? Musíte se bezděčně usmát. Ať už si obléknete cokoli a večer se vyvine jakkoli – do této chvíle je tento den zkrátka dokonalý.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...