new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské oblekové kalhoty značky Esprit

Pánské oblekové kalhoty jsou skutečně základní kousky našeho šatníku, protože zapůsobí přesně tak, jak si žádá daná příležitost a především náš individuální styl. Klasické oblekové kalhoty ve střihu regular fit nás doprovázejí do kanceláře, puristické oblekové kalhoty ve střihu slim fit v kombinaci se sakem působí dobrým dojmem i při večerní návštěvě restaurace. Kromě střihů se liší také materiály: oblekové kalhoty ze silného flanelu jsou jak teplé, tak i elegantní, oblekové kalhoty z teplé směsové látky se střižní vlnou se hodí za každého ročního období a oblekové kalhoty z lehké směsi bavlny se lnem udržují příjemnou teplotu i za teplého počasí. Pánské oblekové kalhoty můžeme kombinovat podle příležitosti a nálady – přesně tak, jak potřebujeme.

Vynikající volba: pánské společenské kalhoty

Některé týdny utíkají jako voda. V pondělí máte své první jednání s novým potenciálním zákazníkem. Atmosféra je nejprve trochu chladná, ale tím se nenecháte zastrašit. Ve společenských kalhotách s hustě vetkanými jemnými proužky a sladěným sakem prezentujete v klidu, ale se zájmem své návrhy. Sebevědomě a s odbornými znalostmi dokážete zákazníka rychle přesvědčit. Po tomto dobrém začátku týdne jste plný energie. Na oběd jste domluvený s jedním starým známým, se kterým jste se náhodně setkal minulý týden. Pracuje nedaleko od vás v malé agentuře, takže jste se spontánně dohodli, že spolu zajdete na oběd. V poslední době jste se nevídali, takže jste zvědavý, co všechno dělal mezitím. Když vstupujete do velmi přeplněné restaurace, hned vidíte, jak ležérně sedí u baru v oblekových kalhotách úzkého střihu ze směsi se střižní vlnou a černém triku s dlouhým rukávem. U výtečných těstovin a lehkého vinného střiku se dozvídáte, co se všechno událo od doby, co jste se viděli naposledy. Brzy zjišťujete, že máte stále mnoho společného a protože vám jedna obědová přestávkana probrání všech témat nestačí, domlouváte se na pátek po práci do vyhlášeného baru.

Kvalitní a stylové: pánské společenské kalhoty značky Esprit

V pátek v 10 hodin máte na programu první prezentaci svého nového projektu. V předchozích dnech jste se mu maximálně věnoval, protože čas na přípravu byl velmi omezený. V takové dny opouštíte kancelář často až velmi pozdě, takže si doma jen vyměníte své klasické kalhoty ze střižní vlny a košili za sportovní kalhoty a mikinu s kapucí a jdete si zaběhat, abyste si provětral hlavu. V pátek ráno si oblékáte elegantní šedý blejzr ze střižní vlny a úzké oblekové kalhoty v měkkém flanelovém vzhledu a vyrážíte na prezentaci. Zákazníci i kolegové z týmu jsou nadšení, prezentace plynule přechází do plánování dalších fází projektu. Se svou prací můžete být spokojený a v klidu se připravovat na nové úkoly. Ale teď je na řadě víkend. Když večer přicházíte do baru, hned jste hlasitě vítán: váš známý, opět velmi stylově oblečený v oblekových kalhotách ve střihu slim fit a úzkém blejzru, s sebou přivedl ještě další čtyři kamarády z vaší staré party. Nálada je hned uvolněná a víkend může začít.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...