new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Baleríny značky Esprit

Baleríny se už dávno oprostily od své image obuvi pro malé slečny – plochá, ženská obuv se postupně stala neodmyslitelnou součástí naší garderoby a univerzálním řešením pro každý outfit. Ať už jsou jednoduché nebo elegantní, z kůže, lakované nebo textilní, s mašličkami, šněrováním, perličkami nebo potiskem, sportovně ploché nebo elegantní na malém podpatku: baleríny jsou nádherně lehká všestranná obuv, která vypadá dobře k sukni nebo šatům stejně tak jako i k ležérním kalhotám chinos nebo úzkým džínům. Mimořádně ženské a přesto naprosto pohodlné za každé situace: baleríny hravě zvládnou cokoli.

Někdy sportovní, někdy elegantní, ležérní nebo neobvyklé, ale vždy lehké a pohodlné

Březen začíná úžasnými novinkami: kamarádka, se kterou jste dříve spolupracovala, odchází na rok do Paříže, kde bude zajišťovat realizaci důležitého projektu své firmy. Volá vám, aby se zeptala, kdy ji přijedete navštívit. Nerozmýšlíte se dlouho. Za teplého jarního dne přistáváte na letišti Charlese de Gaulla. V pohodlném cestovním oblečení s lakovanými balerínami, v černých tregínách a pleteném kardiganu objímáte kamarádku a společně pak jdete ke stanovišti taxíků, abyste konečně navštívila její malý byt uprostřed Montmartru. Na vaši otázku ohledně pamětihodností města jen s úsměvem odmítavě pokývá hlavou – turistická trasa s Eiffelovou věží, Louvrem a Champs-Elysées nepřichází v úvahu. Namísto toho by vám chtěla ukázat svoje oblíbené čtvrti, abyste Paříž poznala z té nejzajímavější stránky. Je nádherně teplo, a tak si k romantickým balerínám z kůže s páskem přes nárt rychle oblékáte sukni ve střihu do A a měkce splývavý top, než vás kamarádka zavede do Marais, historické čtvrti plné okouzlujících, klikatých ulic a uliček. Zatímco se procházíte okolo malých krámků a romantických restaurací, vypráví vám o svém projektu a životě v metropoli. Na maličkém náměstí mezi řadovými domy konečně objevujete staromódní kavárnu. U espressa a výtečných slepovaných pusinek macarons v nejrůznějších barvách si sdělujete důležité novinky z uplynulých měsíců, smějete se a plánujete další dny.

Pohlazení pro vaše nohy, dokonalost pro ženské outfity – baleríny jsou univerzální

Když se dosyta vyspíte, vydáváte se další den do Latinské čtvrti. Živá studentská čtvrť zve k procházkám, nakupování a prohlížení a překvapuje vás svou rozmanitostí. Oblečená ležérně, ale s typickou francouzskou elegancí, v barevných velurových balerínách, trubkových džínách z tmavého denimu a šifonovém topu, se s kamarádkou ve tříčtvrtečních capri kalhotách, měkce splývavé žerzejové halence a balerínách ve vzhledu kůže s ozdobnými mašličkami necháváte unášet ulicemi. Oběd si sníte v typické malé restauraci a celý den si užíváte pestrý život této čtvrti. Večer je na programu pařížský noční život. Vaše kamarádka zná klub blízko Bastily, ve kterém o víkendu hrají netradiční kapely. V ležérním stylu vstupujete v zářivě červených přiléhavých skinny džínách, v topu s výstřihem typu voda a balerínách na klínku do suterénních prostor. Je zde hluk a plno k prasknutí, ale hned vás zaujme strhující směsice šansonů a swingu na pódiu. Dáte si drink na baru, a pak už se přidáváte k nadšenému davu a tancujete také.

Začíná poslední den vašeho krátkého výletu. Dáváte si na čas a vstáváte v naprostém klidu. Po sprše se rozhodujete pro pohodlný outfit složený ze světlých kalhot chinos, krátkého kašmírového pulovru s výstřihem do V a plochých balerín s dírkovaným vzorem na gumové podešvi. Vyrážíte do oblíbené kavárny vaší kamarádky nedaleko od jejího bytu. Stylově si objednáváte velký šálek café au lait a čerstvé croissanty, sedíte u jednoho z kulatých stolků a pokoušíte se začíst do francouzských novin, zatímco příjemnou kulisu vytváří tichá hudba. Znovu probíráte úžasný večer a máte pocit, že byste tady takhle dokázala sedět celou věčnost. Ale čas se chýlí. Ještě poklidná procházka po Montmartru, několik fotografií na památku, a pak už odjíždíte na letiště – s pevným rozhodnutím, že se zase brzy vrátíte.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...