new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Džínová sukně značky Esprit

Denim je už po desetiletí na našem seznamu absolutně oblíbených kousků. Vždy aktuální, stále stylový a velmi proměnlivý. Denim je látka pro ležérně ženský vzhled. Přesně takové jsou džínové sukně. Neformální a ženské, pohodové a přitažlivé – stručně řečeno: džínové sukně se k nám dokonale hodí. Ať už džínové mini nebo denimové sukně ve střihu do A, s módními proužky nebo v sepraném vzhledu: džínové sukně jsou klasika, kterou lze jednoduše stále znovu obměňovat.

Je rozhodnuto. S novou prací přichází čas rozloučit se s vaší malou, zamilovanou garsonkou a konečně si najít větší byt. Tři pokoje s obytnou kuchyní a balkonem, vysoké stropy, dřevěné podlahy – při prvním prolistování inzerátů s byty se zasníte. Hned o dalším víkendu se s kamarádkou vydáváte na průzkum několika nejzajímavějších bytů, zatím alespoň zvenčí. Obhlédnout si jejich polohu, čtvrť a seznámit se s životem okolo. V krátké džínové sukni ze sepraného denimu, kotníkových kozačkách a lehké bundě se necháte unášet různými zákoutími města. Nasáváte atmosféru nejrůznějších městských čtvrtí. Je krásný, slunečný den, a když konečně stojíte před domem v malé postranní ulici lemované starými stromy, je vám hned jasné, že tady bude váš budoucí domov.

Klasika mnoha tváří – nádherně rozmanité džínové sukně

V pondělí jste si vzala volno, abyste si mohla nechat ukázat svůj vysněný byt od makléře. Nic nechcete ponechat náhodě a už vůbec ne své oblečení. V pohodovém stylu, ve strečové džínové sukni a pulovru s výstřihem do V jdete nejprve ke kadeřnici. Máte dostatek času, stále myslíte na odpoledne a prohlídku bytu. Ještě stále svítí slunce, když po obědě zdravíte makléře přede dveřmi bytu v rovně střižené džínové sukni v délce ke kolenům s kvalitními, ozdobnými švy a světlé halence. Natěšená s ním vstupujete dovnitř a všechna vaše očekávání jsou na první pohled splněná: velké, světlé místnosti, balkon, ze kterého je vidět do malé zahrady, velká vana a překrásná kuchyně, jako stvořená k příjemnému posezení. Tento byt musíte získat.

Tmavě modrá, vintage nebo sepraná, barevný denim nebo jemné proužky – nejrůznější džínovina

Celý týden napjatě čekáte, až konečně zavolají: už příští měsíc se můžete nastěhovat! Sotva máte čas něco oslavovat – vždyť je třeba zařídit tolik věcí. Spontánně se ale potkáváte se dvěma kamarádkami v oblíbeném baru, abyste si spolu přiťukly na tu velkou událost. Ve výborné a rozverné náladě si s nimi dlouho posedíte v džínové mini sukni, krátkém blejzru a lodičkách s vysokými podpatky. V myšlenkách už byt společně zařizujete. Příští sobota je vhodný den k obstarání krabic na stěhování a v obchodě s bytovými doplňky a zařízením se pokoušíte najít neobvyklý stropní lustr, který by dodal kouzlo vaší nové kuchyni. V áčkové riflové sukni z tmavého denimu procházíte obchodem, necháte se inspirovat vystaveným nábytkem a sbíráte zajímavé nápady, jak byste mohla zařídit své nové prostory. Konečně jste našla svůj vlastní domov, kde můžete žít zcela ve svém stylu a bezstarostném pohodlí. Užíváte si tuto svobodu – ve svém životě a v džínových sukních značky Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...