new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Kalhotky značky Esprit

Dámské kalhotky jsou klasickým spodním prádlem, a přesto nejsou ani trochu staromódní. Mezi mnoha různými variantami prádla jsou klasické kalhotky spolehlivou volbou pro ženské vzhledy s velkým komfortem. Padnou jako ulité, jak na sport, tak i do kanceláře nebo pod večerní šaty, a vypadají výborně ve všech myslitelných materiálech a barvách. Ať už barevné bavlněné kalhotky na sport, půvabné mini kalhotky pod úzké šaty nebo bokové kalhotky, které se dokonale hodí k bokovým kalhotám nebo bokovým džínům – dámské kalhotky jsou to pravé pro každý den, pro každé oblečení a každý módní vkus.

Dámské kalhotky – maximální komfort nošení s půvabně ženským vzhledem

Ačkoli se vaše nejlepší kamarádka za dva měsíce vdává, ještě nemá všechno připravené. Vy a dvě další dobré kamarádky jdete za družičky, nic bližšího zatím není rozhodnuto. To je dostatečný důvod k tomu, abyste se projevila jako zodpovědná družička a výborná kamarádka a překvapila budoucí nevěstu. Po několika dnech plánování stojíte dopoledne před jejími dveřmi. Vedete s sebou obě další družičky a nesete dva tácy s krásnými jednohubkami a malými zákusky. Doprovází vás ještě specialistka na svatební módu ze svatebního salonu, která má s sebou dva velké věšáky s nejrůznějšími šaty pro nevěstu a družičky. Kamarádka na pár sekund oněmí, ale pak už začíná velkolepý den plný zkoušení, vyprávění, smíchu a vzpomínek. První na řadě jsou samozřejmě šaty pro nevěstu. Kamarádka stojí s paní ze svatebního salonu před věšáky s šaty v půvabných, krémových kalhotkách s krajkou a ladící push up podprsence a snaží se rozhodnout mezi sněhově bílou a šampaňskou barvou. Otevíráte láhev ledově studeného italského vína, zatímco jedna z družiček, která má na sobě jemné kalhotky s květinovým potiskem, si přes hlavu právě přetahuje dlouhé, šeříkové korzetové šaty. Přichází nevěsta v úzkých šatech s hlubokým dekoltem ze světlého hedvábí a vypadá fantasticky. Jenom v halence a černých kalhotkách do pasu začíná honem další kamarádka lovit v sáčcích s páry obuvi a hledá lodičky, které by jí k šatům nejlépe ladily. Shodujete se, že tyto šaty jsou kouzelné – nevěsta si ale přesto ještě není úplně jistá.

Každodenní módní styly a jemný luxus pro zvláštní příležitosti

Zkoušení a debatování pokračuje, se smíchem, slaďoučkým pečivem a mnoha bláznivými nápady. V romantických bílých kalhotkách a multifunkční podprsence se právě chystáte prohlédnout si důkladně šaty pro družičky, když vaše kamarádka objevuje neobyčejné svatební šaty v délce ke kolenům z krémového šifonu. Hned si je zkouší, kompletně i s přitažlivými tylovými kalhotkami ve sněhově bílé barvě, push-up podprsenkou a ladícím podvazkem. Sedí jí přesně na míru. Jednoduché, hedvábně lesklé lodičky jsou dokonalým doplněním individuálního vzhledu. Než se nadějete, odpoledne uteče. Bezradně si prohlížíte dvoje tylové šaty, když vtom vám jedna z družiček, v hedvábných tmavých mini kalhotkách a ladící balkonetové podprsence, beze slova vtiskne do ruky antracitové pouzdrové šaty a lesklé černé lodičky. Konečně stojíte všechny čtyři v ložnici před velikým zrcadlem jako nevěsta a družičky v dokonalých róbách a pózujete pro imaginární svatební fotografii. Velký den může přijít – jste výborně připravené.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...