new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské košile značky Esprit

Žádné oblečení není tak základní a zároveň tak nápadné jako klasická pánská košile. Sotva existuje něco, co by nám tak jednoduše propůjčilo dobrý vzhled a současně tak přirozeně dodalo pocit pohodlí. Rozmanitost stylových pánských košil nám nabízí dokonalé oblečení pro jakoukoli příležitost: ať už ležérní košile s límcem s knoflíčky ke světlým kalhotám chinos a polobotkám, kostkovaná košile k džínám v obnošeném vzhledu a teniskám, nebo bavlněná košile úzkého střihu k byznys kalhotám – možné je cokoli a pokaždé nově. Váš osobní oblíbený střih, optimálně padnoucí tvar, dlouhé nebo krátké rukávy, zesílený límec nebo náprsní kapsa. Sami se rozhodujeme, co se k nám hodí. Díky všem těmto možnostem a ještě mnoha dalším se pánské košile staly módní nezbytností pro každého muže – košile ve všech variantách, od módních po formální.

Košile – uvolněný byznys styl a ležérní každodenní vzhled

Silueta New Yorku je úchvatná. Obzvláště je-li takové jasné podzimní odpoledne jako dnes, kdy Central Park vyčnívá z šedivé záplavy domů jako výrazná barevná tečka. Ještě v byznys oblečení, ve světle modré bavlněné košili a elegantním blejzru ze střižní vlny, stojíte na vyhlídkové plošině Empire State Building a užíváte si neuvěřitelný výhled. V metropoli jste služebně na jeden týden a nyní jste si, krátce před odjezdem, dopřál tento výjimečný okamžik jako malou oslavu úspěšných jednání. Je to váš předposlední den v New Yorku, dnes večer vás čeká poslední pracovní večeře se zástupcem vaší americké partnerské firmy. Elegantně a ležérně, v úzce střižené dvoubarevné košili a černých oblekových kalhotách, sedíte v oblíbené rybí restauraci ve čtvrti Upper East Side a právě se pouštíte do grilovaného mečouna. V uvolněné, stylové atmosféře nového podniku projednáváte poslední obchodní detaily. Váš obchodní partner je s výsledky spolupráce stejně tak spokojený jako vy. Když je vše důležité vysvětleno, spontánně vás pozve, abyste ho zítra doprovodil na zápas New York Giants, kam jde se svým synem. Vidět americký fotbal z jednoho z nejlepších míst na stadionu – taková příležitost se vám jen tak nenaskytne. Pomocí všeho, co mu přijde do ruky na hranatém dřevěném stole před vámi, vám ještě v rychlosti objasňuje nejdůležitější pravidla hry, než se rozloučíte. Když následujícího dne sedíte v ležérní pruhované košili a kalhotách chinos uprostřed burácejícího stadionu, uvědomíte si, že to malé školení o taktice bylo přínosné. S nadšením sledujete tvrdé obranné akce a rafinované série přihrávek a necháváte si od svého doprovodu průběžně vysvětlovat další herní tahy. Při posledním, rozhodujícím touch downu zvedáte několik sekund před závěrečným hvizdem ruce do výšky spolu s ostatními diváky. Je pozdě odpoledne, když vás obchodní partner vysazuje před hotelem s pevným stiskem ruky a mnoha pozdravy pro kolegy doma. Dáte si sprchu a jdete se projít ulicemi rušné čtvrti v tmavé strečové košili a džínách ve střihu slim fit. Tento poslední večer chodíte městem, dokud nenastane úplná tma a nesčetná světla a světelné reklamy se neprolnou s nikdy nekončícím hlukem dopravy, aby vytvořily typickou newyorskou kulisu.

Drsné, neformální, pohodové – pánské košile doplní každý styl

Začíná vaše poslední ráno ve „Velkém jablku“, které zahájíte dlouhou procházkou po Battery Parku. Naprosto neformálně v měkké flanelové košili, mikině na zip s kapucí a tmavých denimových džínách dýcháte čerstvý, chladný vzduch a ještě jednou se ohlížíte za Sochou svobody. Pak už je čas sbalit si věci. Jste téměř připravený k odjezdu a stojíte v hotelové hale v bavlněné košili s nežehlivou úpravou a strečových kalhotách, když vám zrovna přijde SMS zpráva s fotografií jednoho z typických newyorských stánků s hot dogy. Váš obchodní partner je jen o několik ulic dále a doporučuje vám bezpodmínečně před odjezdem ochutnat legendární hot dogy z tohoto stánku. S cestovní taškou v ruce přeběhnete malý park a za chvilku jste u svého cíle. Během pár sekund už v ruce držíte klasický hot dog – opravdu stálo za to tuto specialitu vyzkoušet. Když o pár minut později sedíte v taxíku cestou na letiště, v myšlenkách ještě jednou probíráte neobyčejný týden a už se těšíte na svou další návštěvu tohoto velkoměsta.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...