new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské pletené svetry a pulovry značky Esprit

Žádná šatní skříň se neobejde bez pletených svetrů a mikin. Fungují jako absolutně základní oblečení pro každý den. V práci, doma nebo na cestách jsou ležérní svetry a pletené pulovry správnou volbou. Je libo jednoduchý, sportovní bavlněný pulovr nebo elegantní pletený pulovr z merino vlny nebo kašmíru, s výstřihem do V, na zip nebo s rolákem – pánské svetry a pulovry mají jedno společné: příjemně se nosí a dovolují nám dobře vypadat v jednoduchém, uvolněném stylu. Každý den jinak, ale vždy podle našeho vkusu.

Rozmanité, příjemné a uvolněné jako m

V pátek pozdě odpoledne, když za vámi zaklapnou dveře kanceláře, jste naprosto naladěný na poklidný, odpočinkový víkend. Přicházíte domů, zouváte si boty, přes hlavu si přetahujete úzce střižený kašmírový pulovr s výstřihem do V a zrovna se chystáte do sprchy, když najednou zazvoní telefon. Volá jeden z vašich nejbližších kamarádů. Chce tento víkend plachtit se svým starším bratrem na jeho lodi. Loď musí převézt do jiného přístavu na druhém konci přehrady a kamarád vás zve, abyste se k nim přidal. Ještě jste mockrát na lodi neplul, ale lákají vás vyhlídky, že strávíte dva dny na přehradě, užijete si ticho a vlahý vítr – to je vítaná změna po náročném týdnu.

V sobotu velmi brzy ráno přijíždíte do přístavu v džínách a teplé pletené mikině se zipem a kapucí, na rameně si nesete jen malou tašku a za šera hledáte kotviště. Zleva uslyšíte zavolání a v následujícím okamžiku už vidíte, jak na vás z přítmí mává kamarád. Proti rannímu chladu je vyzbrojený tmavou bavlněnou mikinou se zipem u krku a pletenou prodlouženou čepicí a právě seskakuje z přídě krásné malé plachetnice. Zdraví vás a vítá s výbornou náladou. Vzápětí se za palubou vynořuje i hlava jeho bratra. S širokým úsměvem vás pobízí, ať si nastoupíte, abyste mohli vyplout. Svou tašku házíte na palubu a přelézáte lodní lanové zábradlí. Kamarád uvolňuje lana, kterými je loď v přístavu připevněná, zatímco bratr startuje motor. Když s rachotem vyplouváte z přístavu, na obloze už vychází slunce v intenzivních zářivých odstínech růžové a oranžové. Sotva se vzdálíte od přístavu, bratr vypíná motor a společně s kamarádem začínáte vytahovat plachty. Stručně vám vysvětluje, jak vše funguje a na co máte dávat pozor. Zanedlouho se plachty v ranním světle zlehka nadouvají větrem a malá plachetnice se dává skoro neslyšně do pohybu. Bratr se uznale usmívá, pak si vyhrnuje rukávy svého pulovru s rolákem z jemné příze a vstupuje do kajuty, aby připravil kávu.

Pánské pletené svetry a pulovry – stylové oblečení na každý den

Je to báječný den, tak jasný, že v dálce vidíte siluety hor. Celý den zůstáváte na vodě a večer vplouváte do malého přístavu, abyste přenocovali v kempu. Slunce už je nízko, když vystupujete z lodi. I přes klidné, hezké počasí jste úplně vyčerpaný z čerstvého vzduchu a nezvyklých pohybů při napínání a stahování plachet. Všichni se shodujete, že si zajdete na večeři do restaurace – nikdo z vás už nemá náladu na přípravu jídla. Rychle se převlékáte a ve světlých kalhotách chinos a pleteném pulovru z merino vlny čekáte před chatkou na bratra vašeho kamaráda. O chvíli později přichází i kamarád, v 5kapsových džínách a dvoubarevném bavlněném pulovru. Pěšky se vydáváte do centra malého městečka. Tuto noc spíte na patrové posteli v útulné dřevěné chatce jako zabitý. Druhá etapa plavby je kratší než první, takže se v neděli můžete pořádně vyspat. Když ještě rozespalý přicházíte k recepci, v džínách a pleteném svetru s kapucí z jemné příze, vítají vás sluneční paprsky. Ani jeden z kamarádů tu ještě není. Bez okolků si objednáváte kávu a vydatnou snídani, když vtom konečně přichází váš kamarád a pohvizduje si. Svůj lehký, pruhovaný bavlněný pulovr si přehodil přes ramena a v ruce si nese párek v rohlíku. Když o chvíli později všichni tři sedíte na prosluněné terase u recepce, vychutnáváte si voňavou kávu a díváte se do dáli, jen těžko si umíte představit, že už dnes večer budete znovu spát doma ve svém bytě.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...