new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské tříčtvrteční kalhoty capri značky Esprit

Dámské tříčtvrteční kalhoty jsou dokonalí společníci, a to nejen v létě. Lehké kalhoty capri se báječně kombinují za příjemných teplot a při aktivitách v teplém ročním období, dají se ale nosit také mnohem rozmanitěji. Strečové kalhoty capri z měkkého denimu, ležérní lněné tříčtvrteční kalhoty ve střihu chinos nebo bavlněné capri ve střihu slim fit můžeme nosit s mnoha našimi oblíbenými kousky – vždyť dámské tříčtvrteční kalhoty navodí letní náladu v každém ročním období.

Dámské kalhoty capri představují elegantní a pohodový neformální styl

Léto se pomalu chýlí ke konci. Na tento víkend hlásí předpověď počasí poslední teplé dny, a tak chcete samozřejmě ještě využít příjemné teploty. V sobotu ráno nasedáte v lehkých bavlněných tříčtvrtečních kalhotách a bílém topu na své kolo a jedete příjemným tempem k nejlepší kamarádce. První teplé sluneční paprsky už napovídají, že bude opravdu nádherně. Opíráte kolo o zeď domu a hned cítíte závan lákavé vůně z kuchyně. Když vstupujete dovnitř dveřmi z terasy, čeká vás už kamarádka s čerstvě upečenou bábovkou. Jako vždy vypadá úchvatně, jak tu v kuchyni poletuje v ležérních strečových kalhotách capri z denimu a volném tričku s potiskem a dlouhým rukávem. Sedáte si spolu do zahrady a užíváte si překrásné ráno. Mezi talířky s výtečnou bábovkou a skleničky s marmeládou rozkládáte mapu okolí. Červenou fixou vyznačujete vhodnou cyklistickou trasu. Rozhodujete se, že pojedete podél řeky a cílem vám bude hezká kavárna. Po vydatné snídani můžete vyrazit – zatímco se kamarádka převléká, pohlédnete na teploměr: ukazuje příjemných 22 stupňů Celsia. V bílých tříčtvrtečních tregínách a modré halence vytahuje kamarádka kolo ze sklepa.

Krásně ženské kalhoty capri jsou stylové a rozmanité

Užíváte si jízdu po klidné cestě podél břehu a spoustu vjemů. Zatímco jedete po proudu řeky, okolo malých zátok a loděnic, vyprávíte si vše důležité, co se událo za uplynulý týden. Za pár hodin jste v cíli. Po osvěžujícím jablečném džusu s minerálkou a šťavnatém koláči s meruňkami se vydáváte ještě na malou procházku. Nečekaně potkáváte dobrou známou, která je právě s dekou, slunečními brýlemi a ve stylových vintage kalhotách capri na cestě k řece, kde si chce užít krásný den u vody. Společně dojdete na velkou louku u řeky, obklopenou duby a buky, které vrhají příjemný stín. Relaxujete a bavíte se, pozorujete děti při hře s míčem a užíváte si teplé počasí a slunce. Téměř zapomínáte na čas, ale musíte se se známou rozloučit, abyste se vydaly na cestu zpět. Na zpáteční cestě míjíte idylickou krajinu a pomalu jedete vstříc zapadajícímu slunci. Když jste skoro doma, spontánně se rozhodujete, že léto patřičně zakončíte v baru na střešní terase výškového domu. V capri kalhotách úzkého střihu a lehkém kardiganu se v tomto elegantním prostředí cítíte stejně dobře a náležitě oblečená jako před tím na louce u břehu řeky. Relaxujete na pohodlných lehátkách a pozorujete západ slunce. Mezi osvěžujícími koktejly a jednohubkami probíráte své letní zážitky a dnešní, pomalu končící den – a v myšlenkách už plánujete další společnou vyjížďku na kolech.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...