new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámské džínové bundy značky Esprit

Džínové bundy zvládly to, co jen málokteré jiné oblečení: zůstávají po desetiletí pevnou součástí našeho šatníku, pohodové a ležérní. Ať už klasické krátké džínové bundy v nápadně sepraném vzhledu, barevné denimové nebo ve vypasovaném střihu se zipy – milujeme rozmanitost a osobitý dojem tohoto tolik nošeného klasického kousku. Důstojně vyjít z módy? To není nic pro džínové bundy. Bez problémů doplňují nejrůznější outfity a aktuální trendy a zůstávají stále tím stejným: absolutně nezbytným oblečením pro náš osobní styl.

Klasický materiál v módních stylech: dámské džínové bundy

Úplně spontánně jste se rozhodla, že si vezmete týden nevyčerpané dovolené. Ale místo toho, abyste si rezervovala krátký pobyt, strávíte tento týden doma, odpočinete si a budete objevovat krásy svého města z jiné stránky. Týden začíná sportovně. V pondělí dopoledne se obléknete úplně ležérně do kalhot chinos, přidáte pulovr s výstřihem do V z měkkého žerzeje s ženskou, strečovou džínovou bundou a vyrážíte na bazén. Několikrát přeplavete dráhu v téměř liduprázdném bazénu prozářeném světlem, dlouho relaxujete v sauně a nakonec si po dlouhé době dopřejete masáž. Vyrovnaná a jako znovuzrozená se po krátkém obědě setkáváte s kamarádkou, abyste spolu poprvé zašly do městského muzea. Pravá turistická atrakce – a nečekaně zajímavé odpoledne pro vás obě.

Na úterý vám slíbil kamarád, že vás provede nejlepšími vetešnictvími a antikvariáty ve městě. Odpoledne se s ním setkáváte oblečená podle dané příležitosti v úpletových šatech, vysokých kožených kozačkách a džínové bundě ve vintage vzhledu. Po celý zbytek dne bloumáte všemi městskými částmi a objevujete obrovskou nabídku skvostů a kuriozit z nejrůznějších zemí a epoch. Později večer spolu zajdete do trattorie, podivujete se nad půvabnými secesními skleničkami, které jste ulovila, a máte radost z mnoha nových dojmů. Středu máte vyhrazenou pro rodinu. Sice vás nečeká nic nového, ale báječně si odpočinete. Když v pohodlném stylu v černých džínách ve střihu slim fit, strečové halence a džínové bundě v motorkářském vzhledu vcházíte do domu svých rodičů, hned vás vítají známé vůně a obrázky. Společné posezení s jídlem prokládáte rozhovory a nejnovějšími příběhy až do pozdního odpoledne, kdy se pak s tatínkem vydáváte do nedalekého lesa. Při procházce po úzkých, dobře známých lesních cestičkách sbíráte houby a znovu se cítíte jako za doby svého dětství. Pozdě odpoledne už je čas odjet. Sestra, která oběd zmeškala, má s vámi jako kompenzaci domluvený večer v oblíbené italské vinárně nedaleko od vás. Sukně ve střihu do A a jednoduchý top pod úzce střiženým džínovým blejzrem jsou přesně to pravé oblečení do jedinečného a přitom elegantního malého baru. V klidné atmosféře si spolu ještě dlouho posedíte a popovídáte.

Ženské, odolné a vždy se zvláštním kouzlem

Na další den už máte pevný plán, nakupování s nejlepší kamarádkou. V ženských přiléhavých skinny džínách, úzkých mokasínech, dlouhém topu a krátké, vypasované džínové bundě v obnošeném vzhledu jste připravená na dlouhé toulky městem. Při hledání novinek odbočujete do malých postranních ulic a prohledáváte obchody, ve kterých jste snad ještě nikdy nebyly, než se nakonec odeberete domů se svými úlovky a napěchovaným sáčkem z thajského bistra. V nejlepší náladě vyrážíte v pátek za svou nejmilejší kolegyní do práce: je čas předat jí trochu nálady z dovolené. Rychle se pohodlně ustrojíte do černých legín, nízkých kozaček a jednoduché tunikové halenky, přes kterou obléknete džínovou bundu z barevného denimu a jdete kolegyni překvapit do kanceláře s croissanty a velkou kávou latte macchiato. Příjemně si spolu posedíte v přestávce na oběd a vyprávíte si o uplynulém týdnu. I když byla vaše dovolená jenom krátká – z nových nápadů a zážitků budete čerpat ještě hodně dlouho.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...