new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské ponožky a podkolenky značky Esprit

Ponožky a podkolenky patří k základní výbavě našeho každodenního oblečení. Ať už nenápadné černé ponožky z jemného úpletu k elegantnímu obleku nebo teplé vlněné ponožky k odolnému volnočasovému vzhledu – ponožky jako malý detail jsou často rozhodujícím prvkem pro celý stylový outfit. Kvalitní materiály, jako jemná bavlna nebo teplá vlna, zajišťují velkou odolnost a vysoký komfort nošení při všech aktivitách. Nízké ponožky do tenisek nás doprovodí při všech sportovních akcích, barevné pruhované podkolenky nebo jemné úpletové ponožky s kostkovaným vzorem působí módně a vyhovují našemu vkusu. Ponožky a podkolenky značky Esprit jsou díky široké paletě hezkých barev a krásných vzorů více než jen každodenním základním oblečením našeho šatníku.

Rozmanité a stále potřebné: pánské ponožky

Když v pátek večer přicházíte z práce domů, jste spokojený. Dnes jste úspěšně dokončil důležitý projekt, na kterém jste tvrdě pracoval po několik týdnů. V předsíni si zouváte kožené boty a jdete do ložnice jen v ponožkách, které vám ladí oblekem s jemnými vetkanými proužky. Elegantní byznys oblek hned měníte za pohodlné sportovní kalhoty a tričko, obouváte si běžeckou obuv na sportovní ponožky ze směsi s bavlnou a vydáváte se do parku. Zhluboka dýcháte a běžíte vstříc zapadajícímu slunci. Užíváte si ticho a cítíte, jak se při běhu zbavujete veškerého napětí. Když se o hodinu později vracíte do bytu, cítíte se mnohem uvolněnější a klidnější. Sportem si vždy pročistíte hlavu, dostanete zajímavé nápady a načerpáte novou energii. Po osvěžující sprše si chcete v hebkém froté županu a teplých vlněných ponožkách udělat pohodlí na pohovce s dobrou knihou, ale zrovna vám zvoní telefon. Volá vám nejlepší kamarád, že je právě s několika přáteli na cestě na zahajovací večírek nového baru a ptá se, zda byste se k nim nechtěl přidat. Protože jste za poslední týdny neměl kvůli náročnému projektu, který jste dnes dokončil, čas ani chuť někam si vyjít, dlouho se nerozmýšlíte a spontánně souhlasíte. Pohodlný gauč a napínavá kniha na vás musejí ještě trochu počkat.

Na detailech záleží – pánské ponožky jsou důležité

O chvíli později vyrážíte v úzce střižených kalhotách chinos, kostkované košili a blejzru na dohodnuté místo setkání. Za chůze vám pohled sklouzne dolů na nohy: při každém kroku se mezi botou a lemem nohavice na malý okamžik objeví vaše kostkované ponožky z jemného úpletu, které odpovídají barvou i vzorem vaší košili. Líbí se vám takové malé detaily, zvláště když působí nenuceně a ne příliš záměrně. Před barem se v dobré náladě setkáváte s přáteli, kteří vás radostně vítají. Jeden z kamarádů se zná s provozovatelem baru, takže vás nechává zapsat na seznam hostů a za malou chvíli vás pouštějí dovnitř. Bar je velmi stylový, s jasnými liniemi a jednoduchou barevností, ale přitom nepůsobí zbytečně honosně nebo škrobeně. DJ se stará o výbornou hudbu a dobrá nálada začíná být velmi nakažlivá. S kamarády si vybíráte místo u baru – a jste rád, že jste dnes večer nezůstal sedět doma na gauči.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...