new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské boty značky Esprit

Pánské boty nekupujeme lehkovážně nebo jen tak z momentálního rozmaru. Naše boty se k nám musí hodit v každém ohledu: musí odpovídat našemu osobnímu stylu, pohodlně padnout a v ideálním případě je navíc nositelná za všech okolností. Mnoho požadavků – ale právě proto si běžná pánská obuv získává absolutní oblibu, je láskyplně opečovávaná a neustále nás provází i při prvních známkách opotřebení. Ať už stylové kotníkové tenisky, polovysoké kozačky v motorkářském stylu nebo klasická šněrovací obuv z hladké kůže: bez obuvi není naše oblečení kompletní – nejsme kompletní bez stálého oblíbeného doplňku, který je jako stvořený pro nás a náš vzhled.

Dokonalé pro naše nohy, dokonalé k našemu oblečení – pánské boty

Tento týden vás čekají mimořádné výzvy. Spolu s kamarádem a kolegou z práce v jedné osobě budete vaši společnost zastupovat na každoročním mezinárodním veletrhu, navazovat nové kontakty a sbírat nápady. Čtvrtek je prvním dnem veletrhu. Časně ráno si přivstanete na dlouhou procházku lesem. V džínách a hnědé šněrovací kotníkové obuvi z kůže se se svým rozpustilým psem po boku procházíte po loukách s ranní rosou, která se leskne ve slunci, a zhluboka vdechujete chladný čerstvý vzduch. Čilý a plný energie se vracíte domů, skočíte pod sprchu, a pak se v pohodlných velurových pantoflích chystáte připravit vydatnou snídani. Kuchyní se za chvíli line vůně čerstvé kávy a řádné porce míchaných vajíček. S novinami a veletržními podklady se usadíte ke stolu. V uvolněném stylu, tmavých denimových džínách, tmavé šněrovací boty z broušené kůže a bavlněné košili přicházíte na výstaviště, kde váš kolega právě spolu s týmem pro veletržní stavby dokončuje poslední detaily vašeho stánku. Připojujete společně počítače, kontrolujete podklady, letáky a prezentační složky a zahajujete první den. Nemohlo to probíhat lépe. Veletrh má dobrou návštěvnost a už dopoledne si domlouváte několik velmi slibných jednání na další den. Při obchůzce výstavních hal objevujete u jednoho firemního stánku kolegu z bývalé práce, který sem přijel na dobu konání veletrhu. Spontánně ho zvete, aby s vámi večer zašel do vašeho oblíbeného baru, kde hodláte sledovat zápas fotbalové Ligy mistrů. V pohodlných džínách obnošeného vzhledu, kožené bundě a barevných velurových teniskách vyzvedáváte kolegu v hotelu a stihnete dorazit přesně včas na úvodní hvizd zápasu. Vaše mužstvo bojuje dobře, ale nálada v malém baru je výborná, ať už by hráli jakkoli. Při závěrečném hvizdu si hlasitě a s radostí přiťuknete na vítězství, pak už musíte jít: zítra vás čeká další dlouhý den na veletrhu.

Pátek se točí okolo obchodních jednání, akvizic a zajímavých diskuzí s konkurenty a potenciálními partnery. V elegantní obuvi z hladké kůže, jednoduchých byznys kalhotách a saku navazujete několik cenných kontaktů a necháváte se inspirovat v rozhovorech s lidmi z jiných oborů. S kolegou spokojeně konstatujete, že seznam nových kontaktů se dále rozrůstá.

Pánská obuv, jako stvořená pro uvolněnou rozmanitost stylů

Sobota probíhá nečekaně klidně. Zatímco váš kolega na veletrhu někam odešel, využíváte čas k zapsání mnoha sesbíraných údajů za poslední dva dny a sestavování prvních složek s informačními materiály pro zájemce. V polovysoké šněrovací obuvi, kalhotách chinos a pulovru s výstřihem do V sedíte soustředěný na stánku, když se vám najednou přijde představit japonský obchodník. Zařizuje ve vašem městě pobočku a má velký zájem o spolupráci. Během prvního rozhovoru zjišťujete, že by se vaše společnosti skutečně dobře doplňovaly a po krátkém telefonátu šéfovi domlouváte ještě na dnešek pracovní večeři. Spolu se šéfem se přesně v osm objevujete v luxusní francouzské restauraci, v jejíž poklidné, nerušené atmosféře jste už absolvovali několik obchodních schůzek. Svého hosta vítáte v jednoduchých černých oblekových kalhotách, světlé košili a kvalitních polobotkách z pravé kůže a představujete mu svého šéfa. Je to zajímavé posezení – jste nadšení novými možnostmi, které by toto partnerství mohlo přinést. Když se pozdě večer loučíte, máte už domluvené termíny dalších jednání na příští týden. Výborně naladěný jdete nočními ulicemi cestou domů. Lépe to ani nemohlo vyjít – přesto se těšíte, co nového vás čeká další den.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...