new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Kravaty značky Esprit

Kravaty jsou klasickým doplňkem k formálním vzhledům všeho druhu, a přesto nejsou ani náhodou jednostranně zaměřené. Díky různým střihům, designům a materiálům jsou kravaty nápadnou a individuální součástí oblečení. Absolutně oblíbené jsou hedvábné kravaty, které propůjčí každému saku a každému byznys obleku mužnou eleganci: decentní a jednobarevné nebo extravagantně vzorované, podle toho, co se hodí k dané příležitosti a našemu oblečení. Zvláštní události si naproti tomu mohou žádat zvláštní kravaty s módními vzory nebo z neobvyklých materiálů, jako jsou denim nebo len. Novinky jsou povolené – klasika pak zapůsobí novým svěžím dojmem.

Spojení jemného hedvábí s pánským designem – dokonalá kombinace pro nápadné kravaty

Jeden z vašich kamarádů, se kterými se znáte nejdéle, už několik let úspěšně vede vlastní restauraci. Od začátků jste mu pomáhal s managementem. Nejprve to byla jen kamarádská výpomoc, ale postupem času jste u něj získal zaměstnání na plný úvazek. Poté, co v sousedním městě při jedné schůzce náhodou objevil opuštěnou tovární budovu na okraji staré dělnické čtvrti, plánuje, že ještě letos otevře novou pobočku. Jednoho mlhavého dne si spolu jedete nemovitost blíže prohlédnout. V souladu s danou příležitostí jste oba formálně oblečení. Kamarád má na sobě tmavé sako ze střižní vlny s jemně vzorovanou kravatou ze směsi s hedvábím a vy jste se rozhodl pro jednobarevnou hedvábnou kravatu jako barevný akcent k vypasovanému černému blejzru. Na místě se setkáváte s makléřem a svým známým architektem, který kamarádovi radil už při přestavbě jeho první restaurace. Velká, stará stavba z pálených cihel vypadá za pošmourného počasí trochu bezútěšně. Ale jakmile vstoupíte velkými ocelovými dveřmi, které vedou do hlavní haly, rozpoznáte potenciál objektu: velkými světlíky proudí do haly, která je kolem dokola rozdělená ocelovými balkony do dvou úrovní, přirozené světlo. Také mladý architekt neskrývá nadšení. I když je oblečený v kvalitním kašmírovém pulovru s výstřihem do V, ve kterém je vidět úzká pruhovaná kravata, leze po starém požárním žebříku nahoru, otevírá všechny rezavé dveře a zkoumá stavební dílce, zatímco už na vás pokřikuje první nápady na přestavbu.

Decentní, ale nikdy prosté – formální, ale nikdy nudné

Váš kamarád neotálí – hned po prohlídce zajdete s makléřem na oběd, abyste projednali všechny nezbytnosti. Nabídka už je předložená, budovu je možné využít jako restauraci a makléř slibuje, že co nejdříve připraví smlouvy. Architekt zároveň požaduje všechny dostupné nákresy a stavební výkresy, aby vám mohl brzy předložit první návrhy. Maximálně spokojení, s hlavou plnou nápadů pro novou lokalitu, spolu toho večera v kamarádově restauraci ještě dlouho sedíte u malého rohového stolku, dopřáváte si láhev vynikajícího vína a spřádáte plány. O dobré dva týdny později jsou smlouvy úspěšně podepsané a vy máte s kamarádem domluvenou druhou schůzku s architektem. Tentokrát jste ještě napjatější než při prohlídce budovy. V kalhotách chinos, světlé košili a široké, decentně pruhované kravatě se opíráte o kraj psacího stolu v zadní kanceláři restaurace, když někdo zaklepe na dveře. Ve světle šedém saku s kostkovanou hedvábnou kravatou vstupuje dovnitř architekt a bez okolků vám oběma začíná líčit první návrhy. Je vidět, že ho projekt pohltil stejně jako vás. I přes naprosto rozdílné předpoklady zvládl individuální charakter první restaurace zapracovat do svých návrhů i pro další pobočku. Kamarád vznáší své připomínky a podrobně se vyptává. Za tři hodiny jsou projednané veškeré změny a přání – a za tři týdny přejete kamarádovi hodně úspěchů, když se v tmavě šedém byznys obleku a hedvábné kravatě s jemnou strukturou vydává na cestu za svým bankovním poradcem, aby mu navrhl finanční plán přestavby. S radostí se za ním díváte. V duchu už vidíte otevírání pobočky: máte sněhobílou košili, elegantní vestu a neobvyklou hedvábnou kravatu, zatímco v nové restauraci vítáte nové nadšené hosty.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...