new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské šperky značky Esprit

Pánské šperky se k nám musí především hodit: kožená šňůrka na krk s výrazným přívěskem nebo pevný náramek z ušlechtilé oceli působí módně a odpovídají našemu vkusu. Dokonalou kombinaci šperku a funkčnosti představují hodinky: kvalitní hodinky se stopkami a datumovkou z ušlechtilé oceli v příjemném designu nebo pánské hodinky s elegantním koženým řemínkem doplní náš individuální styl. Všechny hodinky Esprit Timewear jsou navíc vodotěsné do tří, pěti nebo deseti barů, takže se dokonale hodí i pro naše sportovní aktivity.

Přesné a stylové: pánské hodinky

Ráno cestou do práce vždy pohlédnete na černý ciferník svých hodinek z ušlechtilé oceli. Dnes nesmíte v žádném případě přijít pozdě, vždyť máte důležité jednání se zákazníkem, který je pověstný svými vysokými nároky. Na místě jste včas, takže si ještě v hlavě můžete všechno v klidu projít. Podklady už máte seřazené v aktovce, dobře znáte všechna fakta a máte připravené argumenty. V tomto ohledu si tedy nemusíte dělat žádné starosti. V rychlosti kontrolujete v zrcadle své oblečení: tmavě šedý oblek vám dokonale padne, černá kožená obuv a prsten z ušlechtilé oceli se hezky lesknou – a vaše spolehlivé hodinky ukazují, že je čas vyrazit na schůzku. Zhluboka se nadechnete a sebevědomě a optimisticky vykročíte. Jednání probíhá trochu obtížněji, než jste předpokládal, ale nadále jste si jistý svou strategií. Nenecháváte se vyvést z míry, když zákazník o hodinu později demonstrativně pohlíží na své velké ocelové hodinky. Krátce poté už opouštíte spokojeně konferenční místnost: navzdory všem pochybnostem a výhradám jste zákazníka svými argumenty dokázal přesvědčit.

Detaily v hlavní roli – pánské šperky

Dnes večer máte výbornou náladu a měníte oblek za úzce střižené džíny a pohodové tričko s výstřihem do V. Kožená šňůrka s přívěskem z ušlechtilé oceli, která nebyla pod límcem košile vidět, nyní krásně vyniká. Náhrdelník doplňujete ještě ocelovým článkovým náramkem a černými volnočasovými hodinkami v retro stylu, a pak už jste připraven jít se svými nejlepšími přáteli oslavovat dnešní úspěch. Po veselém večeru dalšího dne ráno naštěstí ani nemáte kocovinu a můžete se věnovat sportu jako obvykle. Protože prší, rozhodujete se dnes pro plavání. Nejprve odkládáte náhrdelník, náramek i prsten a nasazujete si sportovní hodinky z ušlechtilé oceli s tmavě hnědým ciferníkem, které jsou vodotěsné do deseti barů. Než začnete plavat v dráze, spouštíte integrované stopky. S úsměvem vzpomínáte na včerejší jednání, které jste bravurně zvládl díky přesnému načasování a dobrým argumentům.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...