new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Doplňky do obývacího pokoje značky Esprit

Obývací pokoj je asi nejdůležitějším místem našeho domova. Zde si užíváme hodiny odpočinku s dobrou knihou a klid po náročném dni v práci. Dekorativně vzorované povlaky na polštáře, koberce ve vintage vzhledu a flaušové deky ze směsi s bavlnou jsou doplňky do obývacího pokoje, které zajišťují uvolněnou útulnou atmosféru mezi našimi čtyřmi stěnami. Právě díky detailům je náš obývací pokoj tak jedinečný.

Doplňky do obývacího pokoje působí individuálním a kreativním dojmem

Den by nemohl začít lépe: když odhrnete závěsy s květinovým vzorem, směje se na vás ranní slunce. A třešnička na dortu: dnes máte narozeniny. Plánujete velkou párty – s přáteli, rodinou a všemi lidmi, kteří jsou vám blízcí. Než se vrhnete do příprav, dopřejete si vydatnou narozeninovou snídani: teplé koblihy s marmeládou, čerstvé jahody a výtečnou kávu. Užíváte si tu vzpruhu a bosýma nohama přejíždíte po měkkém koberci s vysokým vlasem. Když chcete uklidit stůl, někdo zvoní u dveří. První gratulantkou je vaše sousedka. Během posledních let mezi vámi vzniklo hluboké přátelství – dnes dopoledne vám samozřejmě pomůže s přípravami oslavy. Zdobíte společně jídelní stůl. Stylové designové svícny se postarají o příjemnou atmosféru, vždyť plápolající světlo svíček vytváří pozoruhodnou stínohru na vašich růžových tapetách. Pak se pouštíte do pečení mrkvového dortu s marcipánem. Zatímco oddělujete žloutky od bílků, strouháte mrkev a mícháte těsto, vašimi průhlednými záclonami s poutky zlatě svítí slunce – dokonalé narozeninové počasí.

Mimořádné doplňky do obývacího pokoje propůjčují našemu domovu zvláštní kouzlo

Odpoledne je na řadě to hlavní: začínají přicházet hosté a téměř hodinu stále někdo zvoní, chodíte otevírat a se všemi se vítáte. Vaši blízcí vám přinášejí radost, srdečné úsměvy a také mnoho dárků. Velmi vás potěšil dřevěný barevný rám na obrazy od vaší sestry, do kterého nechala zarámovat jednu z vašich nejmilejších fotografií, kde jste spolu obě na pláži s velkými kornouty se zmrzlinou, v pozadí je vidět jasně modrá obloha a tyrkysové moře. Vaše nejlepší kamarádka už pro fotografii hledá vhodné místo. Po gratulacích si všichni sedáte k masivnímu jídelnímu stolu z dubového dřeva a ochutnáváte mrkvový dort s tenkou vrstvou marcipánu. Vaše sousedka na vás mrkne – týmová práce se rozhodně vyplatila. O něco později váš otec navrhuje, že byste mohli jít na procházku do nedalekého lesoparku. Listí se pomalu začíná zbarvovat a navozuje veselou atmosféru. Vedete živé rozhovory a v kruhu rodiny a přátel se krásně odreagujete. O spoustu legrace se postará váš dvouletý synovec, který při nesmělé kontrole jedné krtčí hromádky ztrácí rovnováhu a s překvapeným výrazem si sedá na zadeček. Vracíte se domů a vetší část rodiny se už loučí. Vaši přátelé vám samozřejmě pomáhají s úklidem. Pozdě večer pak ještě sedíte se sousedkou a skleničkou vína u vás na pohovce mezi originálně vzorovanými žakárovými polštáři, zabalená do pletené deky, a hodnotíte oslavu jako povedenou. To nejlepší jste si schovala na konec: dva velké kousky mrkvového dortu.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...