new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dámská pyžama značky Esprit

Jsou to protiklady, díky kterým je náš život tak pestrý. Pyžama jsou beze sporu jedním z takových protikladů. Neboť ačkoli milujeme jemné, svůdné noční prádlo, ačkoli si ho užíváme, a ačkoli se ve dne oblékáme neustále v nových stylech, pokaždé se znovu vracíme ke starému známému pyžamu – a ke skutečnému komfortu. Ať už ke klasickému kostkovanému bavlněnému nebo žerzejovému strečovému pyžamu s aktuálním potiskem: stále nastávají takové okamžiky, kdy chceme jednoduše v pohodlí relaxovat a cítit se dobře. To je ten pravý čas pro kvalitní dámské pyžamo.

Důvěrně známý průvodce s novou, ženskou tváří

V sobotu ráno se probudíte do tmavého zamračeného dne. To nejsou dobré vyhlídky na plánovaný víkendový výlet do hor. Ještě ve strečovém pyžamu s dlouhým topem a legínami telefonujete s přáteli – prý se ještě uvidí. U snídaně uvažujete: co takhle žádné putování po horách a namísto toho dlouhý víkend bez plánů? Spontánně se rozhodujete pro to nejjednodušší: zůstat doma, relaxovat a vyřídit tu spoustu maličkostí, které se stále odkládají: uklidíte si v šatní skříni, vytřídíte staré časopisy, věnujete čas dlouhému telefonátu se sestrou. Vyhradíte si veškerý čas pro sebe a užijete si, jaké to je být jednou sama se sebou. Den poklidně uběhnul a po dlouhé, teplé koupeli se těšíte na pohodový večer na gauči. Ve splývavém, úzce střiženém bavlněném pyžamu si uděláte pohodlí s velkým polštářem v příjemném světle čtecí lampy. Horký čaj je připravený, vedle něj hromada knih a časopis. Čtete si, přemýšlíte, a než se nadějete, dokonale spokojená usnete na gauči.

Vzdušná a hebká, módní nebo klasická: dámská pyžama pro skutečné pohodlí

V neděli ráno stačí krátký pohled z okna – stále ještě vytrvale prší. Tento víkend vypadá jako stvořený pro lenošení. V měkoučkém domácím oblečení na zip se posadíte na okenní parapet v kuchyni, opatrně upíjíte horké kakao a pozorujete, jak kapky deště stékají po okenní tabuli. V poledne se staví vaše nejlepší kamarádka. Její manžel musel na dva dny služebně odjet do zahraničí – ideální příležitost pro ojedinělý dámský večer ve dvou. Zajít na koktejl, nebo si zatancovat? Možná jindy. Dnes bude spíše pyžamová párty. Společně na gauči, vy v měkkém žerzejovém pyžamu, vaše kamarádka v klasicky střiženém, pastelovém tkaném pyžamu z bavlny, s mnoha polštářky a sbírkou DVD. Cítíte se skoro jako byste se vrátily do dětství. Akorát že vás dnes nikdo nenapomíná, abyste se ztišily, ani vám nebrání, abyste celou noc strávily se sušenkami a čokoládou na zemi v obývacím pokoji. Objednáváte pizzu, zhlédnete staré epizody seriálů a povídáte si. Nádherně všední a důvěrně známé okamžiky v báječném pohodlí! Můžeme mnoho prožít. Můžeme objevovat a poznávat nové věci, ale někdy je nejlepší změnou vnímat krásu obyčejného dne. Prožívejte důvěrně známé okamžiky nově – v báječných pyžamech značky Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...