new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Minisukně značky Esprit

Život je krásný díky malým věcem: ne nadarmo slaví minisukně úspěchy napříč všemi módními styly od prvního okamžiku své existence. Která jiná součást oblečení tak mistrně spojuje ženský styl s ležérně půvabnou přitažlivostí? Minisukně ukazují nohy a ženskost a díky svým neomezeným možnostem nošení se dávno staly základním módním prvkem. Od rozšířené džínové mini, kterou jsme hrdě nosily s našimi prvními botami na podpatku, až po tmavou pouzdrovou mini, se kterou hravě zvládáme dlouhé dny v kanceláři. Minisukně nás provází všemi životními etapami jako nadčasový klasický kousek a módní nezbytnost, kterou rozhodně musíme mít.

Elegantní městský vzhled, ležérní volnočasová elegance, okouzlující večerní styling

Brzy ráno se vydáváte na letiště. Krátká cesta do Londýna s nejlepší kamarádkou je přesně to pravé k vypátrání trendů a získání nových nápadů pro vaši společnou malou galerii. Dva intenzivní dny ve vzrušujícím městě s uměleckými a blešími trhy, butiky, kulturou a novými tvářemi – stále je co objevovat. Ve svém „very british“ stylu v tvídové mini, kardiganu a lodičkách s nízkým podpatkem plánujete v letadle následující dny, domlouváte termíny a přemýšlíte, co přijde na řadu jako první. Váš půvabný malý hotel se nachází uprostřed londýnské čtvrti East End. Po ubytování vyjdete na ulici a hned vás pohltí čilý ruch panující v malých obchůdcích, galeriích, v buticích mladých návrhářů, barech a kavárnách. Pestrými ulicemi byste se dokázala procházet celý den, ale práce je přednější: v malé trattorii máte domluvený pracovní oběd s agentem, který zastupuje několik talentovaných umělců mladé generace. V uvolněné atmosféře klidné italské restaurace se v nenápadné strečové minisukni a přiléhavém svetříku s výstřihem do V cítíte dokonale v pohodě. Je to zajímavá diskuze, po které se loučíte obohacená o mnoho cenných informací a několik nových kontaktů. Takový úspěšný začátek se musí oslavit – výletem na Spitalfields Market. V barevné denimové minisukni, nízkých kozačkách a svetru ze silné příze proslídíte retro a vintage módu a dáte se do hovoru se dvěma studenty grafiky, kteří na stánku nabízejí některé své práce. Spontánně spolu zajdete do malého baru o pár ulic dále na drink a malou večeři. Čas plyne jako voda při zajímavých rozhovorech, ve kterých se dozvídáte užitečné a cenné místní tipy z londýnské umělecké scény. Do hotelu se vracíte teprve krátce před půlnocí.

Každý den jiná, každý den v minisukni

Další den ráno se vydáte na cestu do Vyner Street nedaleko vašeho hotelu. Zde vám vaši noví přátelé doporučili několik uměleckých galerií. Denimová mini v sepraném vzhledu se strečovou halenkou a manšestrový blejzr je vaše vlastní londýnská móda – ležérní elegance, ve které se cítíte zcela sama sebou. Po zastávce v báječném malém espresso baru strávíte dopoledne prohlížením, pátráním a objevováním. Zahrnutá, ale také inspirovaná rozmanitostí umění, kterou East End nabízí, si uděláte jen krátkou přestávku na oběd před klasickou návštěvou trhu Portobello Market. Užíváte si čilou, městskou atmosféru čtvrti Notting Hill. Hodiny se touláte trhem a přilehlými ulicemi, zatímco už začíná váš poslední večer v Londýně. S velkoměstem se rozloučíte slavnostní večeří v luxusní restauraci. Mimořádně žensky a elegantně oblečená, v lesklé módní sukni a lodičkách na vysokém podpatku, si vychutnáte vynikající jídlo v klidné, uvolněné atmosféře. U koktejlu ve stylovém baru v blízkosti hotelu si nakonec vybavujete intenzivní dojmy z posledních dvou dní.

Den odjezdu. S mnoha novými zážitky a inspirací na nespočet projektů odjíždíte domů. Dopřejete si hodinku spánku navíc, než si narychlo sbalíte věci. V pohodlné minisukni ze směsi s vlnou se s kamarádkou v nenápadné pouzdrové sukni a kardiganu z jemné příze usadíte na svá sedadla a pozorujete, jak se město pod vámi zmenšuje. Těšíte se na domov a na vzrušující období plné práce, které máte před sebou.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...