new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Legíny značky Esprit

Od fitness trendu ke každodennímu oblíbenému kousku. I když legíny dodnes vyvolávají vzdálenou vzpomínku na aerobic a tanec, máme radost, že tak báječně všestranná součást oblečení, která zdůrazňuje postavu a dopřává nám pohodlí, nezůstává vyhrazená pouze pro fitness studia a běžecké trasy. S nekonečnou rozmanitostí materiálů, barev a detailů se legíny dávno spolehlivě usídlily v našich šatnících. Legíny se mohou hodit pro každý případ. Ať už žerzejové legíny k vypasovanému blejzru nebo průhledné tříčtvrteční legíny pod šaty na ramínka – legíny se staly skutečně univerzálním prvkem šatníku.

Neformální styl, který se hodí kamkoli: legíny jsou univerzální

A je rozhodnuto: tento víkend se bude váš byt od základu renovovat. Všichni kamarádi už o tom vědí a nabídli vám pomoc. Na sobotu a neděli hlásí špatné počasí, což je pro váš záměr ideální předpoklad. V sobotu ráno po silné kávě společně začínáte, vyklízíte nábytek z kuchyně a obývacího pokoje. V základních strečových legínách, teniskách a mikině na zip jste v nejlepší náladě pro reorganizaci bytu, úklid a vyklízení. Krabice se rychle plní věcmi, které už nepotřebujete. Společnými silami vymalujete zdi a stropy novými, svěžími barvami. Pod praktický malířský overal úplně stačí tříčtvrteční legíny a tílko. Po třech hodinách plného nasazení se ocitáte v prázdných prostorách a obdivujete vzdušnost, kterou vašemu bytu propůjčuje nové vymalování. Pro dnešek končíte – ale využijete ještě čas a narychlo zajedete do obchodu s bytovými doplňky, abyste nakoupila nové záclony a rámy na obrazy. Ve strečových žerzejových legínách pod manšestrovou sukní a v nízkých kozačkách jste stylově vybavená proti večernímu chladu a můžete vyrazit. V klidu si prohlížíte zboží a nakonec objevujete lehké závěsy, které se dokonale hodí k novým barvám vašeho obývacího pokoje.

Pohodlí, rozmanitost a přitažlivost – pro vaše nohy

V neděli motivujete své pomocníky vydatnou snídaní do dalšího pokračování. Kuchyně je ještě zcela prázdná, ale káva, teplé housky a čerstvý pomerančový džus chutnají stejně dobře i u improvizovaného stolu v ložnici. Ležérně a pohodlně oblečená v žebrovaných legínách a oversized pulovru si jídlo beze spěchu vychutnáváte, než začnete společně rozdělovat dnešní úkoly. V kuchyni se položí nová podlaha, obývací pokoj vybavíte flaušovým kobercem. Plná energie se dáváte do práce, ale vždy si najdete chvilku na malou přestávku nebo prodiskutování, jak nejlépe realizovat nový nápad. Nové závěsy, stylová závěsná lampa a několik nových obrazů, pak už můžete znovu rozmístit nábytek. Po tomto posledním namáhavém výkonu zbývá už jen jedno – rychle do sprchy, a potom se sejdete se svými úžasnými přáteli ve vaší oblíbené italské restauraci. Velkou večeří jim poděkujete za podporu. V ležérním stylu v lesklých legínách a lodičkách s vysokým podpatkem, saténovém topu a blejzru posedíte se svými činorodými pomocníky až do pozdního večera. Zpátky doma. Navzdory únavě si ještě najdete čas na krátký relax v sametově hebkých manšestrových legínách a kardiganu z objemné příze na gauči ve svém novém obývacím pokoji – obklopená jedinečnou kombinací nového vybavení a důvěrně známých věcí ve vašem osobním stylu.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...