new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Lodičky značky Esprit

Lodičky jsou mimořádné, neboť obuv na vysokém podpatku nám ihned propůjčí zvláštní kouzlo. Ať už se chystáme na schůzku v kostýmu se stylovými koženými lodičkami, jdeme na párty v malých černých s přitažlivými lodičkami na platformě nebo na slavnostní představení ve večerní róbě s rafinovanými lodičkami s páskem ve tvaru T. Kvalitní lodičky značky Esprit zajistí díky rafinovaným střihům navzdory své výšce příjemné chození a protiskluzové podešve zaručí dobré přilnutí k zemi nebo podlaze. Navrhují se stále nové a nové lodičky v nejrůznějších podobách, ať už lodičky s páskem přes nárt, lakované lodičky na nízkém jehlovém podpatku, lodičky v mokasínovém stylu nebo velurové lodičky na potaženém klínku. Lodičky působí vždy zajímavě a přitažlivě, stejně jako my.

Vždy na výši: dámské lodičky

Sobotní večer, 19 hodin. Vy i vaše kamarádky jste natěšené, jako už dlouho ne. Zatím sice ještě sedíte u láhve Prosecca ve vašem bytě, ale brzy vyrazíte: jedna vaše kamarádka, fotografka, je nominovaná na uznávanou cenu. Udílení cen se koná v luxusním hotelu, včetně slavnostního přivítání na červeném koberci. Jako dobrá kamarádka ji na této akci samozřejmě doprovodíte. Ale taková mimořádná příležitost zrovna neusnadňuje už beztak nelehkou volbu vhodného oblečení. Několik dní předem zkoušíte různé varianty. Šaty z jemně lesklého saténu a k nim dvoubarevné lodičky na platformě, které outfitu propůjčí zvláštní kouzlo? Anebo raději pouzdrové šaty s jemnou krajkou v kombinaci s lodičkami s páskem přes nárt a úzkým podpatkem? Nakonec se rozhodujete pro elegantní pouzdrovou sukni, kterou pro slavnostní večer doplníte blýskavým topem s pajetkami a překrásnými lodičkami na platformě se třpytivým efektem. Protože jste dnes všechny stylově oblečené na slavnostní akci, využívá vaše kamarádka, fotografka, příležitost, vytahuje fotoaparát a začíná pořizovat okouzlující párty snímky. Zatažené saténové závěsy vytvářejí vhodné pozadí, takže fotografie skutečně působí jako by byly snímány při velké slavnostní události.

Okouzlující vzhledy – se stylovými a krásně ženskými lodičkami

Prosecco a hudba rychle navozují tu správnou náladu. Vy a kamarádka, která v korzetových šatech s odhalenými rameny a s barevně sladěnými lodičkami vypadá úchvatně, se při focení brzy uvolňujete a ztrácíte počáteční zdrženlivost. Fotografující kamarádka umí nejen fotit, ale také báječně povzbudit a vést focené osoby. Ve velmi elegantním pánském stylu s oblekovými kalhotami a dvoubarevným smokingovým sakem, kterému dodávají ženskost lodičky s páskem ve tvaru T, na ní zatím není patrné žádné rozrušení z blížícího se udělování cen. Ale když přijíždí taxi, objednané na půl osmou, aby vás odvezlo, vezme vás kamarádka pevně za ruku, stiskne ji a několikrát zhluboka dýchá. Povzbudivě se na ni usmějete, stisknete jí ruku na oplátku, a pak už vyrážíte na velkou slavnost. Pevným krokem spolu kráčíte po červeném koberci, aniž byste se nechaly vyvést z míry smrští blesků od přítomných fotografů – vždyť taková situace je pro vás dnes už důvěrně známá.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...