new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské tričko s dlouhým rukávem značky Esprit

Pánská trička s dlouhým rukávem jsou mnohem více než jen pohodlná, je to všestranné základní oblečení, které se hodí pro uvolněný den strávený doma stejně tak jako i fotbal v parku nebo všední den v kanceláři. Jednoduché tričko s dlouhým rukávem k ležérním kalhotám chinos nebo polokošile s dlouhým rukávem pod tmavým sakem – pánská trička v provedení s dlouhým rukávem jsou mimořádně rozmanitá, pokud jde o materiály a střihy. Límec nebo knoflíková léga, manžety nebo kapuce, vše je možné – a jako stvořené pro mužné neformální styly.

Pánská trička s dlouhým rukávem – rozmanité styly, rozmanité kombinace

Dnes se uskuteční vaše dlouho plánové stěhování – se vším všudy se přemístíte do jiného města. Pár dobrých kamarádů už se vám se samozřejmostí nabídlo, že vám pomohou. Brzy ráno sedíte v bavlněném tričku s dlouhým rukávem a vintage džínách ve svém téměř prázdném bytě na sbalených krabicích a čekáte s nejlepším kamarádem a jedním kolegou z práce na stěhovací vůz. Nad velkým hrkem kávy v myšlenkách plánujete, jak byste auto co nejlépe naložili. Když se z ulice ozve dlouhé zatroubení, vyskočíte všichni tři jako na povel – všechno klape a auto je tady. Můžete se pustit do práce: bez velkého otálení berete spolu s kolegou starý kožený gauč a kamarád nese po schodech dolů bočnice šatní skříně. V okamžiku, kdy z domu vynášíte první náklad, otevírá kamarád, který s nákladním autem přijel, zadní dveře vozu. Se širokým úsměvem si začíná vyhrnovat rukávy svého trička s krátkou knoflíkovou légou.

Další hodiny uklízíte a balíte, co vám síly stačí. Kolega z práce, který se už uvolil, že zanese do auta krabice s knihami, vychází počtvrté schody nahoru do třetího patra a mění si bez rozpaků své triko s efektem vrstvení s dlouhým rukávem za jedno z vašich bavlněných triček s krátkým rukávem – tašky s oblečením naštěstí ještě nejsou naložené a zarovnané v autě. Jste sehraný tým a všechno běží jako na drátkách, takže jste už po poledni připraveni odjet. Než vyrazíte, musíte se ale ještě posilnit. Váš nejlepší kamarád si otírá prach ze svého žebrovaného žerzejového trička s dlouhým rukávem a jde vyzvednout objednané pizzy. Naposledy spolu sedíte ve vašem úplně vyklizeném bytě, jíte a vzpomínáte na spoustu zážitků spjatých s těmito prostorami. Dost bylo sentimentu. Krabice od pizz jsou prázdné a je čas vyrazit. Děkujete svému kolegovi a s oběma kamarády nastupujete do auta. Před sebou máte dvě hodiny cesty. Sotva jste nastartovali, váš nejlepší kamarád zakládá do mechaniky vaše oblíbené namixované CD. S prazvláštně smíšenými pocity z opouštění důvěrně známého a radostného očekávání nového vyjíždíte na dálnici.

Pohodlí v působivém vzhledu – pánská trička s dlouhým rukávem

V pozdním odpoledním slunci zatáčíte do postranní ulice lemované stromy, kde se nachází váš nový domov. Vůz zaparkujete přede dveřmi do domu a hned začnete vykládat. Krabice a rozložený nábytek, vaše oblíbené křeslo a tašky s oblečením a botami – brzy je všechno nanošené ve druhém patře a alespoň přibližně rozmístěno do správných místností. Zatímco jeden z vašich přátel už může jít jako první do sprchy, sestavujete s druhým kamarádem postel a šatní skříň. Zásobíte je oba rychle a bez problémů čistým oblečením ze své cestovní tašky, abyste mohli ještě zajít do některého z malých barů ve vaší čtvrti. Jeden dostává tričko s dlouhým rukávem a výstřihem do V, druhý si obléká polo tričko s dlouhým rukávem s propracovanou knoflíkovou légou. S výbornou náladou a plný nové energie se s nimi vydáváte na průzkum příjemné hospody, ve které si připijete na úspěšný den. Když pozdě v noci uléháte do postele, jste rád, že máte takové přátele – a těšíte se na všechno nové, co vás čeká.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...