new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Společenská sukně značky Esprit

Byznys sukně spojují formálnost s ženskostí, přímé linie s uvolněností. Ležérní elegance v kanceláři nebo rozmanité oblečení pro formální příležitosti, vzor rybí kost, bavlna nebo směs s vlnou, sklady v pase, zipy nebo dvoubarevnost: byznys sukně nabízejí s nejrůznějšími střihy a materiály celou řadu stylů pro stále nové vzhledy. Klasické s délkou ke kolenům? Moderní a mírně zkrácené? Směs se lnem a lodičky nebo vlněná sukně a kozačky? Zapomeňme na standardní kancelářský vzhled – chceme naše formální oblečení rozmanité a individuální.

Ženské formální styly s uvolněným dojmem

Je to váš velký den – konečně jdete na přijímací pohovor do svého vysněného zaměstnání ve velmi uznávané společnosti. Váš životopis přesně odpovídá popisu pozice, vaše představy a zkušenosti dokonale souhlasí s portfoliem firmy. O deset minut dříve stojíte přede dveřmi okouzlující secesní budovy, v tmavě modré pouzdrové sukni ze směsi s viskózou, jednoduchém topu a krátkém světlém blejzru. Ve světlem zalité konferenční místnosti se dlouho bavíte se šéfem a projektovou manažerkou. Vyplácí se, že jste se tak dobře připravila: šéf vám děkuje za zajímavý rozhovor a slibuje, že se vám během příštích dnů ozvou. Aby vám čekání lépe uteklo, podnikáte co nejvíce věcí: sport v nedalekém fitness studiu, nakupování s mladší sestrou, návštěva bývalé kolegyně z práce a dnes odpoledne se uvidíte s dobrým kamarádem v kavárně. Sotva jste se v ležérní tvídové sukni a kašmírovém pulovru usadila ve stylovém espresso baru, zvoní vám telefon. Je to krátký telefonát – od příštího měsíce máte svou práci snů.

Klasické, módní, individuální – společenské sukně nejsou jen standardní kancelářské oblečení

Začíná váš první den v nové práci. Se vkusnou byznys elegancí, v lehké sukni ze směsi s vlnou a hedvábné halence se nejprve seznamujete s kolegy a máte radost ze srdečného přivítání. Vedoucí vašeho týmu vám představuje nejbližší projekty, projednává s vámi všechny zvláštnosti a chce slyšet vaše nápady. Se spoustou informací a nových dojmů ubíhá den jako voda – když se večer chystáte domů, těšíte se už na další den. I přes veškerou únavu chcete ale nejprve povyprávět všechno o prvním dnu v práci své nejlepší kamarádce. Spontánně se domluvíte na setkání v malém oblíbeném tapas baru. Po rychlé sprše a bleskovém převléknutí znovu vyrážíte, v tmavé strečové sukni, kožených kozačkách a ležérně splývajícím žerzejovém topu. Vaše kamarádka, ještě pořád v černé společenské sukni a strečové halence, už na vás čeká na baru se dvěma skleničkami vína a hned chce slyšet všechny podrobnosti. V uvolněné barové atmosféře spolu dlouho sedíte a oslavujete váš úspěch.

První týden v práci je plný jednání a zaškolování do vašich nových úloh. Nemáte moc času na rozkoukání – už v pátek prezentujete koncept pro nový projekt, za který jste odpovědná spolu s kolegyní. Jednoduše a elegantně, v lodičkách, sukni s jemným proužkem a úzce střiženém černém blejzru jedete s kolegyní k zákazníkovi a v taxíku ještě jednou probíráte všechny detaily. Vaše nervozita je bezdůvodná, prezentace slaví naprostý úspěch. Ještě cestou zpátky do kanceláře se domluvíte na večer v novém baru – musíte si přece přiťuknout na vzrušující období, které máte před sebou.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...