Přehrát

Naše kolekce podzim/zima 2021 představuje svobodu a nové perspektivy. Pro relaxaci a pozitivní pohled na budoucnost. Plnou naděje. Plnou radosti. Plnou pozitivity. Nechte svůj pohled zabloudit zpět k mrakům na obloze. Na našem životním prostředí záleží. Život v harmonii s přírodou spojený s pozitivním životním stylem je hluboce zakořeněn v naší DNA již od našeho založení v Kalifornii v roce 1968.

Vše tehdy začalo jako příběh lásky dvou idealistů, našich zakladatelů Susie a Douga. Jsou vlastně původními a skutečnými průkopníky odpovědné a udržitelné módy, a to dávno předtím, než se z ní stal trend. Pro nás bylo tohle téma vždycky tak samozřejmé, že jsme o něm ani moc nemluvili. Na udržitelnost jsme se ovšem zaměřovali vždy.
 

Všestranné modely, udržitelné materiály a nejměkčí prvotřídní vlna v kombinaci s pozitivními pocity. Vysoká kvalita a multifunkčnost. Zodpovědně navrženo a udržitelně vyrobeno. Modely, ve kterých se budete cítit i vypadat dobře.

Přehrát


Explore. Wander. Wonder. Chceme znovu žasnout a objevovat svět. Naše kolekce je především o dynamičnosti a dobrodružství.

Všestranné, udržitelné modely spojené s velkými nadějemi. Už se nemůžeme dočkat, až zase budeme objevovat nové věci.
Je to postoj. Je to pocit.
Je to smysl pro úžas.


Přehrát

Jistě víte, co máme na mysli? Dnes rozhodujeme o budoucnosti zítřka. Ať je bez mráčku!