new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Trička s krátkým rukávem značky Esprit

Pánské tričko s krátkým rukávem je absolutní klasika – pohodlný kousek, kterému ovšem ani náhodou nehrozí, že by byl nudný. Už dávno jsou trička s krátkým rukávem, trička polo a trička s výstřihem do V nezbytná ve všech stylech a kombinovatelná s mnoha typy oblečení. Piké polo tričko pod ležérní blejzr ve střihu slim fit? Lehké žerzejové tričko s knoflíkovou légou k džínám v obnošeném vzhledu? Nebo úzce střižené tričko k bermudám? Pánská trička s krátkým rukávem jsou jako stvořená k obměňování a kombinování a přitom mají vždy potenciál stát se absolutně oblíbeným kouskem. Klasika mnoha tváří – právě proto jsou pánská trička s krátkým rukávem opravdovou nezbytností.

Základní a oblíbené kousky – nezbytná pánská trička s krátkým rukávem

Je slunečné sobotní ráno, když si jdete, jako každý víkend, zaběhat do parku v bílém tričku bez rukávů a teplákách. Rovnoměrným krokem běžíte po štěrkovité cestě dolů a malým lesním úsekem, váš dech je pravidelný a myšlenky necháváte plynout. Zpátky doma. Ve sprše se rozhodnete, že dnes posnídáte v příjemné kavárně nedaleko od vašeho bytu. V tmavém tričku s krátkou knoflíkovou légou a kardiganu vcházíte dovnitř a hned narazíte na svého nejlepšího kamaráda. V uvolněném víkendovém vzhledu, v jednoduchém tričku polo a 5kapsových džínách jde za vámi se dvěma kávami pro vzetí s sebou, aby vám řekl, co má v plánu. Jeho rodiče mají malý víkendový domek přímo u přehrady, který je tento víkend úplně volný. Není to daleko a předpověď počasí je výborná. Co by mohlo být lepší než dvoudenní výlet k vodě? O dvě hodiny později máte sbaleno, jste připraven k odjezdu a čekáte přede dveřmi svého domu. Několik triček s krátkým rukávem, šortky a kalhoty chinos, věci na koupání a dva pulovry – o mnoho více toho nemáte, když nastupujete ke kamarádovi do auta. Po dobré hodince jízdy zastavujete před malým, starým domkem a už při otevírání dveří auta vás ovane vlahý vzduch a vítá vás zpěv ptáků. Opravdu je to jen několik desítek metrů přes lesík, pak už se ocitáte na hezké pláži a díváte se na vodu. Obloha bez mráčků a šplouchající vlnky se báječně doplňují. Ve svém lehkém bavlněném tričku s výstřihem do V si leháte do trávy se sedmikráskami, sledujete motýly poletující okolo vás, a užíváte si, že chvíli nemusíte na nic myslet. Celé odpoledne trávíte venku, vyprávíte si příběhy z každodenního života a myšlenky necháváte volně plynout.

Mužné styly triček s krátkým rukávem – od lehkých sportovních po klasické elegantní

V noci jste tvrdě spal a budíte se plný energie. Zrovna si přes hlavu přetahujete volně splývající žerzejové tričko, když přichází váš kamarád v kalhotách chinos a tričku s vintage potiskem a v rukou drží sáček s čerstvým pečivem. U snídaně se rozhodujete, že navštívíte zámek, tyčící se nad přehradou. Pomalu se procházíte nádvořím, čekáte na průvodkyni a obdivujete monumentálnost úchvatné stavby. Prohlídkový okruh vás vede barevnými komnatami směrem k rozsáhlé knihovně s neuvěřitelným množstvím historických knih. Při obědě v malé hospůdce v podzámčí se ještě stále podivujete nad krásami barokní architektury. Odpoledne si chcete dopřát trochu sportu. V pruhovaném tričku s krátkým rukávem a bermudách si vyrážíte zahrát nohejbal. Na hřišti u pláže brzy přemluvíte ke hře několik protihráčů a dobré dvě hodiny kopete přes síť a bojujete o každý bod – vítězství je vám odměnou za naprosté vyčerpání. Loučíte se s poraženým týmem. Slunce už je velmi nízko a začíná se ochlazovat, když večer nastupujete do auta ve svém tričku s potiskem a lehké kožené bundě a vracíte se domů. Víkend snů – a už se těšíte, co přinese nový týden.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...