new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)
<

Pánské kraťasy značky Esprit

Kraťasy jsou dokonalí společníci pro volný čas a sport. Velký výběr materiálů a modelů umožňuje nesčetné variace s horními díly, opasky a obuví: ležérní bavlněné strečové kraťasy a barevné triko s dlouhým rukávem, kvalitní lněné bermudy a košile s polobotkami nebo odolné kraťasy se stylovým tričkem s potiskem – sestavte si své outfity podle svých přání, pánské kraťasy vždy výborně doplní váš volnočasový vzhled.

Mužné pánské kraťasy pro každou příležitost

V pondělí ráno máte ve schránce na dopisy pohlednici s motivem lodi. Než ji otočíte a přečtete si zadní stranu, na tváři se vám objeví široký úsměv. Jeden z vašich kamarádů, se kterými se znáte už od dětství, by chtěl s vámi a jedním dalším kamarádem uskutečnit váš společný klukovský sen – a k tomuto účelu pronajal na víkend loď. Jako společný sen jste sice plánovali cestu kolem světa, ale víkend na lodi pro začátek také nebude špatný. Pracovní týden se rychle chýlí ke konci. V pátek odpoledne vás vyzvedává druhý kamarád, abyste spolu dojeli na dohodnuté místo setkání. Ve světlých cargo bermudách a modré košili nastupujete s cestovní taškou k němu do auta. Když dorazíte na místo, už tu na vás čeká iniciátor celé výpravy ve strečových bavlněných bermudách, stylovém tričku s potiskem a s kvalitními slunečními brýlemi na nose. Stojí na přistávacím můstku pro lodě a mává na vás. Všichni nastupujete do malé, ale pěkné lodi, která je dostatečně prostorná pro tři osoby. Kamarád si neodpustí nasazení kapitánské čepice a jako první se ujímá kormidla.

Bermudy – slunce, zábava a styl

Plánujete doplout po řece až do malého města. Prvního večera zůstáváte na palubě, užíváte si atmosféru na klidné vodě a bavíte se dlouho do noci. Je to veselý večer – když sníte všechny přinesené klobásy s křenem a čerstvým chlebem, ukládáte se všichni ke spánku na lodi, která se jemně pohupuje. Dalšího dne ráno začíná intenzivně svítit slunce, a když vystupujete na palubu v ležérních bermudách ze směsové látky se lnem, kamarádi už mají připravenou snídani. Při jídle diskutujete, kam se dnes odpoledne vydáte. Seskakujete z lodi v malém středověkém městě, v nápadných bavlněných bermudách s kostkovaným vzorem a v bílém tričku s límečkem. Jdete na společnou prohlídku starého hradu a vystoupáte i do věže. Po působivé návštěvě památkové stavby pokračujete v plavbě ještě kousek proti proudu. V malé zátoce se spontánně osvěžujete skokem do vody v bavlněných bermudách a kamarádi vás následují. Když si leháte na palubu, abyste se osušil, cítíte se jakoby v jiném světě, kde jsou všechny všední starosti tak vzdálené. Večer zastavujete v dalším městě na trase. V malé hospůdce v přístavu sedíte až do noci v ležérních džínových bermudách v obnošeném vzhledu a tričku s dlouhým rukávem spolu s ostatními a spřádáte společné plány. Ale den na to už se opět vracíte zpět do výchozího bodu cesty. Odpoledne se ještě zastavujete v rušné zahradní pivnici na břehu nedaleko cílového místa. V bermudách v obnošeném vzhledu a bílém tričku s límečkem a krátkým rukávem si ještě jednou přiťuknete s kamarády na to, že jste konečně podnikli první krok směrem k vaší cestě kolem světa – a o něco málo později se už vydáváte k domovskému kotvišti. Než se ale všichni rozjedete domů, neodpustíte si provést kamarádovi ještě malý žert: společnými silami ho házíte tak, jak je, v džínových bermudách a tričku, do studené vody – a hned skáčete za ním. Po takovém pestrém víkendu je jisté, že budou následovat další společné plavby na lodi.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...