new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské spodní prádlo a pyžama značky Esprit

Pánské spodní prádlo a pyžama se často podceňují. Nezbytná je pohodlnost, dobrý střih a vysoká kvalita. Ale proč by boxerky a slipy, trička s dlouhým rukávem a pyžamové kalhoty nemohly být také mužné a mimořádně stylové? Ať už klasické nebo v moderním designu, pruhované bavlněné pyžamo nebo pohodlné barevné slipy s podílem elastanu. Moderní pánské spodní prádlo a pyžama nabízejí nesčetné možnosti pro náš zcela osobní styl. Cítit se dobře a přitom dobře vypadat – se stylovým pánským prádlem žádný problém.

Vždy pohodlná a nikdy nudná – pánská pyžama

V plánu je konečně dávno slíbená návštěva vašeho kamaráda ze školních let. Před nějakým časem jste se ucházel o práci v jeho městě a nyní vás pozvali na přijímací pohovor. Chcete tuto příležitost využít k setkání s kamarádem a poznávání města, ve kterém budete možná také brzy žít. Přijíždíte vlakem v úterý večer a kamaráda hned vidíte, jak na vás mává na nástupišti. Po přivítání si přehodíte svou cestovní tašku přes rameno a jste připraven vydat se s ním k němu domů. Kamarád s úsměvem odmítá: kdepak, nejdříve se musíte rozhodně podívat do jednoho moderního malého baru, ve kterém dnes hraje jeho dobrá kamarádka se svou kapelou. Nemusí vás dlouho přemlouvat – své setkání oslavíte s drinkem a výbornou živou hudbou. Už je pozdě, když přicházíte do bytu kamaráda. Poté co se chvíli bezesně převalujete na gauči, si uvědomíte, že jste ještě příliš čilý a máte hlad. V jednoduchém bílém tílku a boxerkách se plížíte do kuchyně, abyste ho nevzbudil. Když potichu otevíráte dveře ledničky, objevuje se v kuchyni také, v žerzejovém pyžamu a s rozcuchanými vlasy. Směje se a beze slova vytahuje ze skříní nádobí a potraviny. O dvacet minut později sedíte u kuchyňského stolu nad talířem špaget s rajčaty, olivami a bazalkou a konečně máte příležitost v klidu si popovídat.

Pohodlně a sportovně v mnoha různých stylech

Ačkoli jste šli spát pozdě, dalšího dne ráno se budíte brzy. Oblečený jen ve sportovních boxerkách ze směsi bavlny s lykrou jdete do koupelny, kde si s kamarádem skoro podáváte dveře. Zrovna se osprchoval a k pohodlným bavlněným boxerkám s podílem elastanu si přes hlavu přetahuje ležérní žerzejové tričko s dlouhým rukávem. Když přicházíte svěží ze sprchy, už vám nabízí kávu. Po snídani se na přijímací pohovor vydáváte pěšky, abyste si cestou prohlédl alespoň část města. Pohovor se vyvíjí velmi slibně, vyhlídky jsou tak výborné, že tomu ani nemůžete uvěřit. Vedoucí týmu, se kterým mluvíte, se velmi zajímá o váš životopis, takže se potom ještě dlouho bavíte o vašem zahraničním pobytu. Po krátké prohlídce kanceláří a prvním seznámení se zbytkem týmu se loučíte s velmi dobrými pocity.

Kamarád končí v práci až za několik hodin. Využíváte příležitosti a bloumáte čtvrtí města, abyste si udělal první dojem o svém pravděpodobném novém bydlišti. Moc se vám tu líbí – živé ulice, malé obchůdky, restaurace a kavárny s rozmanitými hosty. Vyzvedáváte kamaráda v práci a zvete ho na steak do restaurace, kterou jste objevil v průběhu odpoledne. U vynikajících steaků na obrovských talířích plánujete večer – je váš poslední před odjezdem. Shodujete se na tom, že zajdete do kamarádovy oblíbené hospůdky, vzdálené jen několik bloků od jeho bytu. Večer končí ještě později než ten předchozí a už je hluboká noc, když se rozesmátí a trochu společensky unavení vracíte do bytu. Vlak vám jede až odpoledne, takže vám kamarád dopoledne ještě může ukázat několik zajímavostí ve městě. Když vás vzbudí sluneční paprsky, vyskočíte z pohovky s výbornou náladou, v tričku s krátkým rukávem a boxerkách z bavlny, a energicky klepete na dveře ložnice. Nemůžete ztrácet čas! Ale zevnitř se ozývá reptání a rachot. Než kamarád konečně dojde do kuchyně v tričku sepraného vzhledu a bavlněných slipech, už to zde voní čerstvou kávou.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...