new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské plavky a plážové oblečení značky Esprit

Pánská plážová móda nám musí nabízet více než jen příjemné materiály: koupací šortky, pánské plavky a plážové šortky musejí promyšlenými střihy a módními potisky odpovídat našemu stylu. Ať už jednoduché klasické pánské plavky nebo nápadné plážové šortky, přiléhavé koupací šortky nebo bermudy v ležérním stylu – od plavek a plážové módy očekáváme, že se nám bude líbit a zvládne všechny naše aktivity. Neboť plážová móda, to je sportovní oblečení, na které máme nejvyšší nároky, třeba při plážovém volejbalu, odpočinku na pláži nebo našem kondičním plavání.

Sportovní a slušivá: pánská plážová móda

V sobotu ráno hrajete s přáteli pravidelně fotbal na velké louce v parku, a to za každého počasí. Tento týden je ale výjimka: jste domluvení, že půjdete na bazén. Sportovní šortky dnes tedy necháváte ve skříni a chvilku přemýšlíte, co budete všechno potřebovat. Když hledáte koupací šortky, objevujete plážové šortky s nápadným potiskem, které jste měl na své poslední dovolené u moře. Hned si vzpomínáte na horký písek na pláži a osvěžující vodu. Dnes si do sportovní tašky balíte jednoduché černé koupací šortky, ručník a sprchový gel. V 11 hodin se máte setkat před bazénem, ale je to stejné jako při fotbalu – i sem se někteří vaši spoluhráči trousí se zpožděním. S několika kamarády se odcházíte převlékat, však ostatní postupně přijdou. V šatně jeden kamarád zjišťuje, že si bohužel zapomněl plavky. Smějete se, neboť je svou zapomnětlivostí pověstný. Zatímco se ptá na recepci, zda by si mohl nějaké plavky půjčit nebo koupit, už se jdete sprchovat. Studená sprcha vám dělá moc dobře a skutečně vás probere. V bazénu je voda sice o něco chladnější než obvykle, ale při plavání se brzy zahřejete.

Přesně váš styl: plavky a plážová móda značky Esprit

Tu a tam se bavíte s přáteli, z nichž se někteří raději zdržují u okraje bazénu, než aby plavali v drahách. Dva z nich přemlouvají plavčíka, zda by mohl otevřít vstup na skokanskou věž. Po jeho svolení se pod schody na věž brzy tvoří dlouhá fronta. Před vámi stojí dva mladíci v širokých bermudových šortkách s nápadným potiskem, pošťuchují se a žertují. Když na ně přijde řada a musejí se rozhodnout, zda chtějí skočit ze tří nebo z pěti metrů, oba se nesměle rozhodují pro třímetrový můstek. Když konečně stojíte na pětimetrovém můstku, automaticky se vám znovu vybavuje vaše poslední dovolená, kdy jste stál na vysoké skále, pod kterou se rozprostíralo modrozelené moře, a v dáli byl vidět neuvěřitelně široký horizont. Když se vynoříte z chladné vody, plánujete, že svou další dovolenou musíte strávit zase u moře. Do léta je ještě daleko, ale na plánování dovolené není nikdy příliš brzy. A radostné očekávání je stejně největší potěšení.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...