new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské obleky značky Esprit

Obleky a saka jsou nespornou klasikou, pokud jde o formální oblečení do kanceláře a pro zvláštní příležitosti. Ale proč by klasika nemohla jednou ukázat úplně novou tvář? S manšestrem nebo pleteninou, v ležérním střihu, v kombinaci s kardiganem, džínami nebo kalhotami chinos. Pánská saka jsou skutečnou nezbytností pro pohodlný neformální avšak osobní styl. Je na čase dopřát našemu byznys oblečení trochu obměny – s kvalitními saky a obleky pro pány, které dokonale padnou a dají se stále nově kombinovat: formální oblečení, pro nás jako stvořené.

Formální styly s uvolněným dojmem: byznys oblečení, jaké si přejeme

Pondělí začíná brzo ráno. Po krátkém zastavení ve fitness studiu se hned vydáváte na cestu do práce. Koncem týdne je v plánu dvoudenní služební cesta do Berlína a musíte připravit ještě spoustu věcí. V decentním obleku ve střihu slim fit ze směsi s vlnou a jemně proužkované bavlněné košili sedíte v malém týmu, pracujete společně na prezentaci a plánujete nadcházející týden. Při večeři se dvěma kolegy v thajském občerstvení za rohem pomalu končí první pracovní den týdne. V úterý už nezbývá moc času, abyste ve své prezentaci udělali poslední úpravy. Podstatnou část dne plánujete pro obchodní návštěvu mimo firmu, abyste projednali nový projekt se zákazníkem. Ve tmavém, vypasovaném blejzru ze směsi se střižní vlnou a oblekových kalhotách ve střihu regular fit dorazíte do kanceláře zákazníka a zbytek dne strávíte při poradě o podrobnostech a plánování projektu. V přestávce na oběd přesto zbývá trochu času, abyste zavolal nejlepšímu kamarádovi – slaví dnes večer narozeniny ve vašem společném oblíbeném baru. Luxusní jazzový bar, zvláštní příležitost – dokonalá atmosféra pro ležérně formální styl. Ve světlém blejzru ve stylu college, v kombinaci s tmavými denimovými džínami a kotníkovými botami strávíte dlouhý, veselý večer se živou hudbou a spoustou smíchu.

Denim, manšestr a pletenina: pánská saka v moderním neformálním vzhledu

Středu věnujete posledním přípravám. Žádné schůzky se zákazníky – dnes máte klidnější pracovní den, který strávíte v úzce střiženém blejzru z bavlny, kontrastně zkombinovaném s barevnými džínami. Spolu se svým týmem projdete ještě jednou všechny podrobnosti připravené prezentace a v telefonní konferenci projednáte detailní průběh dalších dvou dnů. Odpoledne ověříte rezervace letů a hotelu a po skončení pracovní doby si dopřejete pořádnou dávku joggingu parkem. Ve čtvrtek brzy ráno nastupujete do letadla. Přesně v 10:00 vás spolu se dvěma kolegy čeká přivítání v kancelářských prostorách nového berlínského partnera. K dané oficiální příležitosti máte na sobě odpovídající nenápadný blejzr ze střižní vlny s tmavými oblekovými kalhotami ve střihu slim fit a klasickou koženou obuv. Kvalitní oblečení vám dobře padne a cítíte se pohodlně, i když toto první setkání zabere celý den. Teprve pozdě odpoledne se ubytujete ve svém hotelu. Po rychlém osprchování vyrážíte na schůzku s dávnou kamarádkou, která už dlouhou dobu žije v Berlíně. Ve vintage stylu s manšestrovým blejzrem úzkého střihu přes pulovr s výstřihem do V a v bavlněných kalhotách posedíte s kamarádkou v malé restauraci při vyprávění novinek z uplynulých měsíců. Po včerejším seznámení a prvních jednáních ubíhá pátek velmi konstruktivní debatou v dlouhých, intenzivních rozhovorech. Klasicky a přitom moderně oblečený, v černém obleku s komfortním strečem strávíte celý den společným vytvářením konceptu pro spolupráci. Už je večer, když se s kolegy spokojeně loučíte plni nových dojmů. Následující týdny přinesou mnoho nového – jste pevně rozhodnutý využít nabídnuté příležitosti.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...