new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské kalhoty značky Esprit

Pokud jde o pánské kalhoty, každý muž má ve skříni své úplně individuální oblíbené kalhoty – to ale není důvod k tomu, abyste nemohli vyzkoušet a ocenit přednosti mnoha dalších výborných kalhot v jiných stylech. Pánské kalhoty už dávno nejsou jen funkční nebo formální, je to nápadné módní oblečení, které určuje náš osobní styl a ve kterém se cítíme vždy dobře. Máme rádi nezničitelné denimové džíny v drsném vzhledu, jednoduchou eleganci dobře střižených byznys kalhot a stylovou ležérnost kalhot chinos – pánské kalhoty, pro nás jako stvořené.

Rozmanitost stylů – od klasického po neformální

Už déle než rok vedete svůj vlastní malý obchod s vínem uprostřed vaší čtvrti. S velkým pracovním nasazením a nadšením se mezitím z osobitého konceptu stalo skutečné místo pro setkávání. Toto pondělí přicházíte do obchodu o dvě hodiny dříve než obvykle, abyste převzal velkou dodávku vína. V pohodlných 5kapsových džínách a pulovru s výstřihem do V porovnáváte jednotlivé položky s dodacím listem a ve spěchu děláte místo v zadní místnosti, která slouží jako sklad. Dvě nová červená vína hned necháváte vepředu v obchodě, abyste je vystavil k prodeji. Den ubíhá, lidé přicházejí a odcházejí, radíte, doporučujete a bavíte se se stálými zákazníky. Po zavírací době se jen na chvíli zastavíte doma, abyste se převlékl, a vyrážíte k dobré kamarádce, která vás pozvala na večeři do svého nového bytu. V tmavých bavlněných kalhotách a lehké pruhované košili konečně zvoníte u jejích dveří a nesete s sebou v zavazadle několik lahví nového znamenitého červeného vína. V úterý bývá v obchodě klid a tak využíváte příležitosti k provedení dlouho potřebné inventury. V pevných kalhotách chinos ve střihu slim fit a lehkém svetru z jemné pleteniny procházíte regály a celý sklad, zaznamenáváte zásoby a sepisujete seznam pro nové objednávky. Pozdě odpoledne přenecháváte obchod své pomocnici a pospícháte domů, abyste si dal rychlou sprchu – za hodinu máte schůzku s majitelkou kavárny ve vaší čtvrti. Pravidelně pořádá čtení a malé koncerty a chtěla by od vás pro tyto příležitosti dodat mimořádná vína. V uvolněném stylu, v ležérním mikinovém blejzru a kalhotách z lehkého bavlněného flanelu s ní sedíte u jednoho z kulatých kavárenských stolků, ochutnáváte různá vína a plánujete obsah dodávky.

Obléknout a jít, dobrý pocit, skvělý vzhled – pánské kalhoty pro každou příležitost

Ve středu máte spoustu zařizování: večer se ve vašem obchodě koná ochutnávka španělských vín s přednáškou o nových ekologických metodách pěstování. S dobrou náladou, v rovně střižených manšestrových kalhotách a jednoduché jednobarevné košili jste v obchodě už brzy ráno a celý den věnujete přípravám. V souladu s danou příležitostí jste s poslední dodávkou přikoupil do sortimentu několik vynikajících vín s bio pečetí. Krátce před zavřením obchodu přiváží majitel malé restaurace ze sousedství tácy s jednohubkami a dalším občerstvením, a pak už v ležérních byznys kalhotách ze směsi s vlnou a tmavé košili s límcem s knoflíčky vítáte první hosty. Je to večer plný zábavy, který se v úzkém kruhu protahuje ještě dlouho po ochutnávce.

Naštěstí obchod ve čtvrtek otevírá vaše pomocnice – vy máte schůzku s makléřem, který vám má pomoct s hledáním vhodných skladových prostor. V malé zadní místnosti vašeho obchodu začíná být pomalu těsno, hlavně když chcete zásobit ještě více akcí a cateringových společností. V elegantních černých oblekových kalhotách s podílem elastanu a vypasovaném blejzru přicházíte do kanceláře makléře a u kávy projednáváte vaše přání a představy. Doporučuje pronajmout si prostory velkoskladu a slibuje, že vám během následujících dnů předloží několik návrhů ve vaší blízkosti. S takovými slibnými vyhlídkami strávíte zbytek dne v obchodě v nejlepší náladě. Když se se setměním chystáte zavřít za sebou dveře, stavuje se váš nejlepší kamarád, v teniskách, džínách ve vintage stylu a mikině na zip s kapucí, a snaží se vás přemluvit k posezení v hospodě za rohem – dnes dávají zápas vašeho mužstva. Neváháte ani chvilku – odpočívat přece můžete o víkendu.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...