new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské kalhoty chinos značky Esprit

Kalhoty chinos jsou vždy v módě, neustále se obměňují a dají se rozmanitě kombinovat. Pohodové kalhoty chinos ve střihu casual fit nás doprovodí na procházkách, puristické kalhoty chinos ve střihu slim fit vykouzlí spolu se sakem hezkou siluetu třeba i na jednání. Kromě střihů se liší také materiály: kalhoty chinos z hustě tkaného bavlněného kepru nebo měkkého manšestru jsou odolné a budou nám sloužit celá léta. Díky široké škále módních barev jsou pánské kalhoty chinos navíc skutečnými stálicemi. Podle libosti můžeme nosit kalhoty chinos třeba v jedlově zelené nebo studené šedé barvě, přesně takové, jaké se hodí k nám a našemu stylu.

Neformální a vkusné: pánské kalhoty chinos

Je pátek, pět hodin odpoledne – a konečně je tu zasloužený víkend. Svůj projekt jste dokončil v termínu, dnes ráno v 10 hodin jste ještě absolvoval v blejzru ze střižní vlny a v úzkých kalhotách chinos ve vzhledu tvídu svou závěrečnou prezentaci. Můžete být spokojený, nyní můžete relaxovat a v klidu se připravovat na další úkoly. Takže nejprve si odpočinout, vypnout a načerpat nové síly. Kde by to mohlo být lepší než na víkendovém pobytu v přírodě? Váš výborný kamarád, se kterým se znáte už od dětství, a jeho žena vás pozvali na víkend k nim na chalupu. Kamarád vás vítá pevným objetím. Na sobě má tmavě modrou úpletovou mikinu se zipem u krku a pevné manšestrové kalhoty chinos, takže i vy hned věšíte svůj byznys blejzr do šatní skříně a měníte ho za pohodlný kardigan. Protože se jeho manželka ještě nevrátila z nákupu, kamarád vás zatím sám provádí po domě. Je útulně zařízený a vyzařuje z něj nenucená pohodová atmosféra. Nachází se přímo u velkého rybníka, obklopeného hlubokými lesy. Je to skutečně dokonalé místo pro strávení odpočinkového víkendu. Po výtečném jídle trávíte společný večer u krbu a vedete zajímavé rozhovory. Dalšího dne ráno se probouzíte za východu slunce čerstvý a odpočatý. V kalhotách chinos z bavlněného kepru a mikině na zip s kapucí ze silného úpletu jste připraven na plánovanou procházku s kamarádem. Manželka dnes zůstane raději doma, takže vyrážíte ve dvou, na zádech s batohem, ve kterém si nesete obložené chleby a termosku s horkou kávou. Nedaleko od chalupy si už užíváte nádherný výhled a první sluneční paprsky, které pronikají ranní mlhou, zatímco v ruce třímáte šálek s kouřící kávou. Z vašeho malého výletu se vracíte až večer, a když přicházíte k chalupě, už se začíná stmívat a kamarádova žena vás vítá s báječnou teplou večeří.

Pánské kalhoty chinos: vždy dobrý vzhled

Následující den plánujete společný výlet s obědem ve výborné restauraci na druhém břehu rybníka. V kalhotách chinos z měkkého flanelu a merino kardiganu se cítíte dobře jak v elegantní restauraci, tak i na odpolední procházce okolo rybníka. Báječný víkend se pomalu chýlí ke konci a večer u krbu se rozhodujete, že v budoucnu sem musíte na takové společné víkendy zajet častěji.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...