new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské rifle značky Esprit

Rifle jsou klasikou a nepostradatelnou součástí našeho šatníku. Jako naši nejlepší přátelé nás doprovázejí už od mateřské školky a školních let celým naším životem. Jsou neoddělitelně spjaté s naší osobností a naším vlastním stylem. Ať už klasické pánské džíny s 5 kapsami nebo džíny ve střihu slim fit, anebo ležérní z pevného tmavého denimu či módní džíny úzkého střihu z barevného denimu – pánské rifle nám nabízejí nespočet možností pro stále nové, zajímavé outfity. Extrémně různorodé, rozmanité a absolutně nenahraditelné: stejně jako naši nejlepší přátelé – takové jsou pánské džíny.

Absolutně univerzální a na prvním místě v naší šatní skříni – pánské rifle

Den v kanceláři se blíží ke konci. Zatímco odpovídáte na poslední e-maily a domlouváte termíny na příští týden, váš pohled neustále sklouzává na hodinky: se začátkem víkendu hned vyrážíte se třemi blízkými kamarády na cestu do Barcelony. Všichni se už znáte několik let a prožili jste spolu několik příběhů, které vás spojují – s kým jiným byste mohl lépe prozkoumat nové město? Zavíráte za sebou dveře kanceláře a dobrodružství začíná. Doma máte čas jen na rychlou sprchu a svačinu, a pak si už ve spěchu balíte věci do tašky. Pár módních košil a stylové vintage džíny jsou pro návštěvu módní metropole naprosto nezbytné. Váš nejlepší kamarád vás vyzvedne taxíkem a v uvolněném víkendovém oblečení, džínách sepraného vzhledu, teniskách a bavlněné mikině s kapucí na zip už vyrážíte ve výborné náladě na letiště. Po několika hodinách letu a jízdě taxíkem se ubytujete v hotelu v živé čtvrti Gracia – ačkoli už je tma, ulice zde pulzují životem. V rozverné náladě jako za starých časů se necháte unášet městskou čtvrtí a zakotvíte v maličkém klubu v jedné z postranních uliček. V bavlněných strečových džínách z barevného denimu a ležérní košili dokonale zapadáte do neobyčejné, mladistvé atmosféry malého baru. Teprve pozdě v noci se vracíte zpátky do hotelu.

Klasický denim, streč nebo módní barvy – džíny jsou rozmanité jako my sami

Dalšího dne ráno začínáte vydatnou snídaní, pořádným hrnkem kávy a velkými plány. Po pár diskuzích se rozhodujete pro výlet do Gotické čtvrti. V tričku a džínách ve střihu straight fit v sepraném vzhledu se touláte malými uličkami v okolí mocné katedrály a na náměstí Placa Reial konečně zařazujete delší přestávku na oběd. U malého stolu uprostřed zmatku pouličního života ubíhá čas při pozorování a veselém povídání jako voda. Už je odpoledne, když se vydáváte zpět do hotelu a na rohu jedné ulice náhodou objevíte oznámení o otevírání restaurace: mořské plody po španělsku a živá hudba na úžasné střešní terase – dokonalý plán pro váš poslední večer ve městě. Krátké zastavení v hotelu a hned zase odcházíte. V košili s jemným proužkem a džínách úzkého střihu ze sepraného denimu si ve čtyřech užíváte vlahou noc s fantastickým jídlem a pravou španělskou hudbou. Tento večer, který vám utkví ještě dlouho v paměti, je jako stvořený pro oslavu s kamarády.

Poslední den máte v plánu trochu více odpočinku. Zbývá vám ještě dopoledne na výlet na Playa de Sant Sebastià. V tmavých pánských riflích s 5 kapsami a jednoduchém bavlněném pulovru s výstřihem do V se procházíte spolu s přáteli podél vody, podřimujete v teplém písku a užíváte si svěží mořský vánek. Občerstvíte se v malém tapas baru na promenádě, a pak se už vracíte do hotelu a odjíždíte na letiště. Zatímco pozorujete, jak se krajina pod vámi zmenšuje, v myšlenkách si vybavujete uplynulé dny – je čas začít s kamarády plánovat další výlet.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...