new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské bundy značky Esprit

Pánské bundy už dávno nejsou čistě funkční kousky oblečení. Jsou sice stále vynikajícími průvodci za deště, větru a chladu, při běhu, ve volném čase nebo na cestách do kanceláře, ale kromě toho se pánské bundy a kabáty staly také velmi stylovou a důležitou součástí našeho šatníku. Ať už pevný kabát s kapucí, teplá péřová parka nebo sportovní bavlněná bunda, s novými pánskými bundami vypadáme dobře v každém ročním období – a vždy ve svém vlastním stylu.

Nápadné, sportovní nebo klasické – bundy a kabáty pro každou módní náladu

Je jaro a čas na změny: stěhujete se do jiného města, připravený na top pozici v malé, ale velmi uznávané agentuře. Všechno musí běžet jako na drátkách. Renovace starého bytu, stěhování – a už jste na cestě do kanceláře, první den v nové práci. Je zataženo a prší. V nenápadném, úzce střiženém kašmírovém kabátu si na vás ale počasí nepřijde. Neohrozí ani vaši energickou náladu. Jakmile vstoupíte do kanceláře, myslíte už jen a pouze na své nové úkoly. Těšíte se na výzvy v nadcházejících týdnech. Seznamování s kolegy, řízení projektů, poznávání nového města a vaší čtvrti – další týdny rychle ubíhají. Dny se začínají prodlužovat a vy už jste se velmi dobře sžil s novým prostředím. Důležitý projekt je v plném proudu, váš byt je kompletně zařízený a večer vám chtějí dva kolegové ukázat svůj oblíbený bar v centru města. K džínám a kotníkovým botám si oblékáte ležérní koženou bundu v motorkářském stylu, která je neformální, odolná i za špatného počasí a dostatečně teplá i za večerů, které jsou na začátku léta stále ještě chladné. Pomalu se otepluje a vy už jste na novém místě úplně zabydlený. Už během prvních týdnů jste hned za rohem svého bytu objevil rozlehlý park, ideální pro osamělé ranní běhání a pohodový fotbalový zápas večer po práci. Potom co jste se spolu s několika přáteli vyčerpali při více než hodinovém sportu, chvíli spolu posedíte a pozorujete život v parku, zatímco se pomalu začíná stmívat. Vaše lehká bavlněná bunda s voskovou povrchovou úpravou je akorát sportovní pro danou příležitost a přitom stále pohodlná, i když už se ochlazuje a nastává noc.

Bundy jako stvořené pro nás a naši osobnost

Na návštěvu přijdou dlouholetí přátelé: každý chce vidět, jak se vám daří a poznat váš nový domov v létě. Dny u jezera, výlety do okolí, nákupy a návštěvy pamětihodností ve městě – cítíte se jako na dovolené. S jednou dobrou kamarádkou se procházíte uměleckou čtvrtí, objevujete malé krámky a tu a tam zde potkáváte známé nebo kolegy z práce. Vypadá to na nádherný večer – ideální počasí pro zhlédnutí filmu v letním kině v nedalekém parku. V letní pohodě, v bundě koženého vzhledu nebo měkké bundě z jehněčí kůže napa, vyrážíte za setmění s lahví vína a dekou sbalenou v tašce. Užíváte si vlahý vzduch pod širým nebem a nezapomenutelnou atmosféru se starým klasickým filmem.

Léto uteklo až příliš rychle, ale podzim městu propůjčuje zvláštní půvab. Ve vypodšívkované parce v military vzhledu a pletené čepici chodíte sám na dlouhé procházky podzimním lesem, užíváte si čerstvý vítr a syté barvy. Zhluboka dýcháte a čerpáte novou energii do práce, která si jí hodně žádá. Ráno je větrno a ještě skoro tma, když se v teplém stylovém kabátu s kapucí vydáváte pěšky do kanceláře. Malá procházka vás probere a do práce už přicházíte svěží a s dobrou náladou. S prvním sněhem přichází posila z dřívějšího působiště. Do města se stěhuje kolega z bývalé práce a našel si byt nedaleko od vás. O víkendu, kdy nádherně svítí zimní slunce, mu pomáháte se stěhováním, oblečený v džínách a teplé prošívané mikině s kapucí. Když pomůže více rukou, nábytek a všechny krabice jsou brzy na svém místě. Když se stmívá, jste s prací hotoví. Domluvíte se, že se za hodinu sejdete o pár ulic dále v italské restauraci, kterou navrhujete jako absolutně tajný tip a perfektní místo pro malou oslavu nástupu do nového zaměstnání. Osprchovat, převléknout a už jdete za chladného zimního večera v silné, vypodšívkované plátěné zimní bundě nebo v péřové parce s kapucí. Zima bude ještě dlouhá – ale vy jste připravený na všechna dobrodružství.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...