new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské tašky přes rameno a peněženky značky Esprit

Funkční a stylové doplňky, jako jsou pánské tašky a peněženky, jsou během všedních dnů neodmyslitelné. Kromě praktického úložného prostoru nabízejí peněženky a především pánské tašky jako stylové doplňky nesčetné možnosti ke kombinování: sportovní taška přes rameno a peněženka ve vintage vzhledu se výborně hodí ke vzhledu typu džíny a tričko, pánská aktovka a černá kožená peněženka nás doprovodí do kanceláře a prostornou tašku s dlouhým popruhem můžeme nosit jednoduše křížem přes tělo k různému oblečení. Jedno mají všechny varianty společné: jsou praktické a zároveň vždy zdůrazňují náš individuální styl.

Ležérní vzhled bez kompromisů – pánské tašky

Nový den začíná o něco dříve než obvykle. Po pohodové snídani s křupavými toasty a ovocnou marmeládou si vybíráte oblečení pro první den v nové práci. V tmavém obleku a se sladěnou byznys aktovkou ve vzhledu kůže naposledy sebevědomě pohlédnete do zrcadla na zdi v předsíni, než opustíte dům. Máte dobrou náladu a především jste plný radostného očekávání, když prosklenými otočnými dveřmi vcházíte do vstupní haly své nové kancelářské budovy. Už jste očekáván. Vstupujete do nového oddělení a ledy rychle tají: noví kolegové vás dokonce vítají s malou kyticí květin. Když je čas na přestávku na oběd, vytahuje kolega z tašky přes rameno jídelní lístek z vedlejší španělské restaurace, protože na váš první den v práci si celý tým naplánoval společný oběd, a tak se už předem můžete rozhodnout, co si objednáte. Atmosféra restaurace zařízené ve středomořském duchu se vám líbí na první pohled. U rozličných tapas a chutné španělské paelly všichni živě diskutujete a už po prvních společných hodinách jste mile překvapen veselou náladou v kolektivu. V průběhu dne se pak zaučujete a soustředěný se seznamujete s novými úkoly.

Pánské tašky a peněženky: dokonalé doplňky pro všední dny

První týden utíká jako voda. V úterý po práci navštěvujete fitness studio v centru města. Tak jako se v práci aktivně ujímáte nových výzev, tak aktivně zvedáte činky a běháte na běžícím pásu. Odreagovaný a vyrovnaný po dvou hodinách cvičení ukládáte své tréninkové oblečení do velké sportovní tašky přes rameno ve stylu messenger. Ve středu večer poprvé hodnotíte své dosavadní dny v nové práci. V moderním baru se setkáváte s nejlepším kamarádem. Přicházíte už o něco dříve a svou nápadnou, olivově zelenou tašku přes rameno zavěšujete na opěradlo židle, poté co jste svůj blejzr nechal uložit v šatně. S nadšením kamarádovi líčíte, jaká u vás v týmu panuje uvolněná nálada a jak nabitý máte diář. Na oslavu vašeho nového zaměstnání vás kamarád zve a než se zmůžete na jakýkoli odpor, už vytahuje peněženku a platí. Dalšího dne ráno se koná porada v nejvyšším patře vaší kancelářské budovy. Než začnete, stojíte se sklenicí vychlazeného pomerančového džusu na velké střešní terase a užíváte si velkolepý výhled. Pak spokojeně sevřete svou malou pánskou tašku v podpaží a odcházíte na jednání. A konečně začíná poslední den pracovního týdne. S vidinou víkendu je nálada v kanceláři snad ještě lepší. Když si večer skládáte podklady do své módní tašky, šéf zve vaše oddělení na pár drinků na střešní terasu. Pohledem sledujete večerní město plné zářících světel, máte radost z vydařeného prvního týdne v nové práci – a těšíte se na další dny.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...