new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Šály značky Esprit

Šály jsou absolutně nezbytné a přesto báječně nekomplikované doplňky. Výběr různých stylů, materiálů, barev a vzorů nám usnadňuje výběr vhodné šály pro jakýkoli outfit – nebo znesnadňuje? Nakonec se totiž musíme pro některou rozhodnout. Výrazné pletené šály na zimu, stylové kruhové šály, které můžeme nosit celý den anebo měkké žerzejové šály jak pro ležérní, tak i pro formální vzhledy – šály dodávají našemu vzhledu individuálitu v každém ročním období.

Trojúhelníkové, kruhové nebo maxi šály – rozmanité a vždy stylové

Před vámi je víkend – ve spěchu popadnete svůj vlněný kabát a šálu z jemné pleteniny a opouštíte kancelář. Dnes večer máte v plánu velmi mimořádnou návštěvu: jste domluvený s jedním moc dobrým kamarádem ze studií. Narozdíl od vás přerušil studium krátce před závěrečnou zkouškou a začal se živit jako umělec. Postupem času se stal velmi známým a v následujících týdnech bude mít výstavu v jedné z nejrenomovanějších galerií ve vašem městě. Není pochyb o tom, že ho chcete vidět, abyste po tolika letech znovu oživili vaše přátelství a abyste si vyslechl historii jeho kariéry. V tramvaji cestou domů otevíráte noviny a do oka vám padne velká fotografie, na které je zjevně váš kamarád, ležérně oblečený v trubkových džínách, přiléhavém pulovru a s velkou kruhovou žerzejovou šálou. Článek upozorňuje na vernisáž a výstavu. Smějete se. Za ta léta, co jste se neviděli, se skoro nezměnil. Po sprše a velkém talíři těstovin se doma převlékáte na vaši schůzku. Ve vintage džínách, kožené bundě a s bavlněnou šálou ve stylové tunelové podobě přicházíte do vyhlášeného suterénního baru v centru města. Kamarád už na vás čeká u stolu, bundu má přehozenou přes opěradlo židle, a svou lehkou, barevnou vlněnou šálu má ještě volně obtočenou okolo krku. Obejmete se a už po několika prvních slovech vnímáte stejnou důvěrnost jako kdysi, jako byste spolu znovu seděli na semináři. Stále máte stejný druh humoru a k vyprávění se po chvíli přidává spousta smíchu a živá gestikulace. Když se pozdě v noci loučíte, kamarád vám oznamuje, že už jste zapsaný na seznamu hostů pro vernisáž a soukromou následnou párty – rozhodně s vámi počítá.

Funkční módní nezbytné kousky na každou sezonu

Po dlouhé noci začíná sobota uvolněně a v naprostém klidu. Dobře jste se vyspal a po nevyhnutelné návštěvě posilovny se procházíte, ještě v teplákových kalhotách, bavlněné bundě a vzorované tkané šále po trhu, který se koná každý víkend, a nakupujete vše potřebné. Pozdě odpoledne se chystáte na vernisáž. Galerie v nejlepší lokalitě v centru je mezinárodně známá a vy už jste natěšený na výstavu. V souladu s výjimečnou příležitostí se rozhodujete pro úzce střižený blejzr a elegantní, tmavou šálu ze směsi s vlnou. Kamarád vám přichází s úsměvem vstříc, jakmile vstoupíte do dveří. Výstavní prostory už jsou poměrně zaplněné, tu a tam potkáváte známé, a když má kamarád minutku čas, dokonce si s ním stihnete vyměnit pár slov. Domlouvá se s vámi, že spolu pak pojedete taxíkem na následnou párty. Večírek se koná v ateliéru spřáteleného umělce, ve velkoryse přestavěném patře bývalé tovární budovy. V malém kruhu oslavujete dále a najdete si příležitost v klidu si popovídat o kamarádově práci. V pohodlné bavlněné košili s jednoduchou, černou pánskou šálou sedí vedle vás na obrovské pohovce, šťastný, že má na výstavu od návštěvníků vynikající ohlasy a že se večer vydařil. Dalšího dne ráno ho vezete na nádraží a loučíte se. Bylo to báječné shledání jako za starých časů. Stojí před vámi ve sportovně mladistvém plášti ve zkrácené délce s vlněnou šálou z žebrovaného úpletu okolo krku a začne hledat ve svých deskách v cestovní tašce. Vytahuje nádhernou malou kresbu, kterou vám vtiskne do ruky na rozloučenou – slibujete, že ho brzy navštívíte.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...