new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Pánské pásky značky Esprit

Pánské pásky jsou nápadné módní prvky a funkční doplňky zároveň. Jednoduché nebo neobvyklé, s ražbou nebo zvláštní přezkou. Pásky zajistí dobré padnutí oblečení a přitom ho stylově doplní. Co bychom si mohli přát více? Odolné kožené pásky, klasické pásky s kovovou sponou nebo módní opasky z broušené kůže s širokou přezkou můžeme kombinovat podle libosti a každému vzhledu propůjčí individualitu. Ležérně k džínám a tričku nebo elegantně k saku a byznys kalhotám – pánské opasky jsou stylové a výrazné doplňky, které vždy plní svůj účel.

Rozmanité, stylové, neodmyslitelné – pánské pásky

Pátek, poslední den pracovního týdne, začíná vaším obvyklým sportovním rituálem. Když krátce po sedmé vycházíte ze dveří domu v džínách sepraného vzhledu s širokým hnědým koženým opaskem, vítají vás teplé sluneční paprsky – a váš kolega z práce, který na vás čeká v autě s puštěnou hudbou. Jedete kousek za město, které se začíná pomalu probouzet, a zaparkujete u silnice nedaleko malého rybníka. Vzduch voní svěží zelení a všude se rozléhá cvrlikání ptáků. Voda je ještě studená, ale čistá a neuvěřitelně osvěžující. Rovnoměrnými tempy plavete až na protilehlý břeh a bavíte se přitom o svých plánech na víkend. Zpátky jako obvykle závodíte – tentokrát těsně vítězíte a u náspu na břehu jste první. Pak už se převlékáte do kanceláře: sako, šedé byznys kalhoty a elegantní kožený opasek s úzkou přezkou. Plný energie a s výbornou náladou přicházíte do práce. Dnes je tu poprvé vaše nová kolegyně a vaším úkolem je provést ji po kancelářích a seznámit s celým týmem. Hned si rozumíte a mezi představováním, otázkami a popisováním cest se stále dostáváte do živého rozhovoru o všedních věcech. Než se nadějete, je poledne a musíte si pospíšit, abyste včas dorazil do asijského bistra za rohem, ve kterém se máte setkat s dobrým kamarádem. V úzce střižených kalhotách chinos s opaskem s ražbou a v mikinovém blejzru už vás čeká u stolu u okna. Beze slova a s úsměvem k vám po stole přisune svůj mobilní telefon s fotografií – zasnoubil se. Při jídle vám vypráví, jak neobvykle požádal svou přítelkyni o ruku a jak to málem nevyšlo. Během půlhodiny, kterou spolu strávíte, stále volají další a další přátelé a známí, aby mu pogratulovali. A najednou máte jasno: dnes večer to musíte oslavit.

Usnadňují život a doplňují naše oblečení – pánské pásky

S notnou dávkou přesvědčovacího umění se vám nakonec podaří vzít si odpoledne volno, abyste spolu se dvěma kamarády zorganizoval na zahradě zasnoubeného páru jako překvapení spontánní párty. Všichni dělají, co mohou a zahrada je co nevidět nádherně nazdobená a připravuje se velké pohoštění. V 5kapsových džínách s odolným opaskem z hladké kůže a v tričku s potiskem stojíte spolu s ostatními připravený, až kamarád se snoubenkou přijdou se setměním domů. Překvapení se dokonale zdařilo, kamarád se diví a společně vesele slavíte až dlouho do noci. Kamarád se vám chce revanšovat a tak se rozhoduje, že vás o víkendu všechny pozve na grilování. Která lokalita by mohla být lepší než rybník, kam se jezdíte koupat? Další neděli nasedáte do aut a všichni míříte na vaše známé místo. Poklidná idyla na malé travnaté pláži, vůně dřevěného uhlí a vlastní míchané koktejly zaručují téměř prázdninovou náladu a absolutní odreagování. Pohodlně a ležérně, v tričku s výstřihem do V a v bermudách s nápadným opaskem ve vintage vzhledu se ujímáte první várky grilování. Ještě před tím, než nadobro zajde slunce, využíváte příležitost a skáčete do vody, abyste si zaplaval až na druhý břeh – možná že váš další kamarádský závod v plavání už nebude tak těsný a vyhrajete s přehledem.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...