new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Doplňky do kuchyně značky Esprit

Naše kuchyně jsou plné života: spolu s rodinou a přáteli si zde užíváme dlouhé vaření a pečení stejně tak jako i chutné jídlo. Stylové doplňky do kuchyně zajišťují servírování našich kreativních pokrmů se správnou atmosférou: krásně barevné nádobí, originální prostírání a elegantní běhouny na stůl můžeme dokonale sladit s naším individuálním dekoračním stylem, takže se kuchyně stane středobodem našeho domova.

Doplňky do kuchyně splní veškerá designová přání

V pátek brzy ráno vás během přestávky na oběd zastihne SMS zpráva od kamarádky. Po mnoha týdnech plných prohlížení bytů, rozhovorů s makléři a prohledávání internetu konečně našla nové bydlení. O víkendu pořádá kolaudační párty a od vás jako kamarádky potřebuje velkou pomoc – samozřejmě, že jí spolu s dalšími kamarádkami pomůžete s přípravami. V sobotu ráno proto jdete společně nakupovat – tentokrát ovšem ne do obchodů s módou v centru města, ale do supermarketu. S velkým nákupem všeho, co je třeba na velkou oslavu, vyrážíte na cestu. Přicházíte do nového bytu vaší kamarádky a ze všeho nejdříve si s kamarádkami všechno do detailu prohlížíte. Po prohlídce se všechny scházíte v prostorné kuchyni, jednoznačném srdci nového domova. Radíte se o podobě pohoštění – každá z vás má vlastní nápady a tipy, ale jako hlavní šéfka funguje paní domu. V kostkované kuchyňské zástěře listuje recepty a asistuje, kde je třeba. Navíc podává silnou kávu v barevných pruhovaných hrnkách, abyste byly na párty všechny čilé. Vy se postaráte o prostření stolu. Přes žakárový běhoun pokládáte na každé místo originální prostírání z bambusových tyček v tmavě modrém odstínu, který kontrastuje s běhounem. Aby měla párty slavnostní charakter, aranžujete na stůl také různé svíčky.

Doplňky do kuchyně: rozmanité, funkční a stylové

Zrovna když jste hotová, přichází kamarádka v zástěře, a dokonce i se sladěnými kuchyňskými chňapkami a nákypovou formou, ze které stoupá pára, do obývacího pokoje. Z kuchyně se do celého bytu line nádherná vůně různých pokrmů. Stůl s občerstvením je rázem pokrytý. Všem se vám moc líbí a kamarádka chce hned udělat skupinovou fotografii. Rozesmáté si stoupáte před misky a tácy plné dobrot a tvoříte skupinku. Kamarádka všem slibuje, že vám fotku pošle. Právě pořizujete poslední snímek, když poprvé zazvoní zvonek u dveří. Postupně přicházejí další hosté – a velmi vám chválí bohaté pohoštění. Je to báječný večer, na který budete všichni rádi vzpomínat. Jeden váš kamarád má obzvláště dobrý nápad: instantním fotoaparátem vytváří polaroidové snímky a umísťuje je na ledničku. Hezký večer se pomalu chýlí ke konci. Když se rozloučí téměř všichni hosté, pouštíte se do úklidu. Kamarádka rozdává utěrky na nádobí s rozmanitými vzory. Když je za vámi i poslední úkol večera a kamarádku naposledy objímáte, po oslavě už není ani památky – připomínají ji už jen fotky na dveřích ledničky.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...