new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Doplňky do koupelny značky Esprit

Koupelna je většinou prvním místem, kam ráno zavítáme, a posledním místem, které večer opouštíme. Koupelna se může se správnými doplňky proměnit ve skutečnou oázu pohody, ve které se rádi zdržujeme, pečujeme o sebe a odpočíváme. Užitečné předměty, jako je držák na kartáčky na zuby nebo dávkovač mýdla, mohou díky kvalitním materiálům a elegantnímu designu vylepšit každou koupelnu. Předložka s vysokým vlasem v aktuálních barvách, módní ručníky s efektem stone washed se sladěnými žínkami a náš zcela osobní oblíbený župan z měkkého bavlněného froté se postarají, aby se naše koupelna stala našimi soukromými lázněmi – pro každý den.

Prostor pro odpočinek se stylovými koupelnovými doplňky

Nemůžete tomu uvěřit: vaše sestra si po nekonečném hledání našla nový byt. Protože vždy obdivovala váš cit pro zařízení bytu a design, prosí vás, abyste jí po přestěhování pomohla se zařizováním a dekorováním. Už několik dnů před tím přemýšlíte, co byste jí mohla přinést do nového bydlení jako dárek. Vzpomínáte si na svou poslední víkendovou návštěvu u vás, jak za vámi přišla po dlouhé koupeli v pruhovaném županu a říkala, že snad ještě neviděla koupelnu s tak příjemnou a zároveň stylovou atmosférou, jako máte vy. Ten kompliment vás moc potěšil, protože vaše koupelna je pro vás skutečně výjimečným místem, na kterém si chcete po náročném dnu především užít plnou vanu za světla svíček. Puristicky moderně laděnou místnost jste doplnila dávkovačem mýdla, držákem na kartáčky na zuby a dalšími koupelnovými doplňky z masivní kameniny v teplých pískových odstínech, aby koupelna působila klidně a pohodově. Ve spojení s barevně sladěnými předložkami a ručníky z hebkého froté je pro vás tato místnost naprosto osobním útočištěm pro hýčkání sebe sama. Máte jasno: věnujete jí doplňky do koupelny.

Doplňky do koupelny – s citem pro detail

Když přicházíte k sestře, padnete si do náručí. Tašku s dárky nenápadně odkládáte do šatní skříně, protože nejdříve se vrhnete do práce: celý den spolu přestavujete nábytek na správná místa, povídáte si a smějete se, uklízíte všechno kolem, dokud nejste obě konečně spokojené s výsledkem, ale také naprosto vyčerpané. Když sestra odejde do asijského bistra za rohem, aby přinesla sushi na večeři, kterou si rozhodně zasloužíte, připravujete plánované překvapení: umísťujete do koupelny přinesené koupelnové doplňky béžové barvy z matné ušlechtilé oceli. Na okraj umyvadla pokládáte misku na mýdlo a do ní neobvyklé mýdlo s olivovým olejem. Na odkládací plochu nad umyvadlem stavíte elegantní držák na kartáčky na zuby a také pohárek z ušlechtilé oceli s krytem na různé maličkosti, které sestra jinak obvykle pokládá přímo na poličku. Jako nápadný dekorační prvek jste zvolila svícen na čajovou svíčku ve vzhledu kůže v béžové barvě, který báječně doplňuje ostatní koupelnové doplňky a postará se o působivé osvětlení. Na okraj vany ještě přidáváte velké svíčky ve skle, a pak už napouštíte horkou koupel s pěnou s uvolňující levandulovou vůní a ještě připravujete hebký kimonový župan z froté a ručníky zdobené výšivkou. Když se sestra vrátí, vedete ji se zavřenýma očima do koupelny. Je nadšená a moc vám děkuje, protože teď konečně může vyhodit barevné plastové kelímky na kartáčky na zuby a velkou mušli od moře, která jí léta sloužila jako miska na mýdlo. Překvapení se vám podařilo a sestra si užívá koupel. Pak si pochutnáte na výborném sushi a ještě si na nově vylepšený byt přiťuknete bílým vínem.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...