new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dívčí oblečení značky Esprit

Objevovat, žasnout a učit se, každý den zažívat něco nového – to je život, vzrušující a báječně rozmanitý. Dívčí oblečení by mělo být přesně takové. Módní strečové džíny, pestré tričko s potiskem nebo půvabný pletený kardigan, jemné žerzejové šaty nebo odolná parka. Chceme mít mnohem více možností než jen růžovou! Dívčí oblečení musí být pohodlné a samozřejmě hezké na pohled – především ale musí vydržet všechno to, co se zrodí v hlavě malé slečny, která touží po dobrodružství.

Pro objevitelky, princezny a dívky, které vědí, co chtějí

V zimě není snadné vylézt ráno z postele. I když mladší sestra závistivě pokukuje po úžasné školní aktovce, život se sezením ve škole a domácími úkoly s sebou nese spoustu změn. Teple oblečená, v měkkých manšestrových kalhotách, šněrovací kotníkové obuvi a půvabném kabátu s kapucí typu dufflecoat z lehkého vlněného filcu pro děti, vyráží do školy, právě když se začíná rozednívat. Odpoledne honem udělat úkoly – vždyť do setmění zbývá jen pár hodin a ty je třeba využít na sáňkování! Dva kamarádi ze školy už čekají venku. Ve vodoodpudivé péřové bundě se silnou kapucí a teplých punčocháčích pod zateplenými zimními kalhotami se sáňkuje a řádí ve sněhu až do večera. Doma přichází na řadu horký čaj na zahřátí. Mladší sestra v měkkém žerzejovém pyžamu už je připravená na gauči s knížkou – tak proto se ve škole učí děti číst? V barevných legínách a pohodlné mikině na zip si spolu prohlížejí knížku, a potom už je čas jít spát. Je tu jaro – konečně se všechno zase zelená a na cestu do školy si obléká denimové džíny a barevnou bavlněnou bundu. Už ani není tma a ze země se klubou první krokusy. Za ruku s nejlepší kamarádkou, která má na sobě žerzejovou sukni s punčocháčemi a lehkou větrovku, si vyprávějí, předvádějí se a trochu loudají. I o přestávkách na školním dvoře si užijí spoustu zábavy. Na Velikonoce je tak slunečno, že můžete posnídat na zahradě. Odvážná malá slečna, slavnostně oblečená v pruhovaných úpletových šatech, obdivuje svá malovaná vajíčka a vyhlíží první koledníky. Mladší sestra v džínové sukni, halence a bolerkové bundičce rozbaluje čokoládového zajíčka a hraje si s mašličkami na pomlázce.

Dívčí oblečení musí nabízet každý den něco nového – stejně jako život

Letní prázdniny! S maminkou, tatínkem a mladší sestrou se jede na týden k moři. Už během druhého prázdninového dne si spolu sestry za ruku vykračují po pláži, jedna v lehkých bavlněných šatech a sandálech, druhá v pestrých žerzejových šortkách a tričku s potiskem. Celý den si můžete podle libosti užívat příjemné malé vlny, hrát si na písku a stavět hrady. K báječnému dni na pláži samozřejmě patří velká porce hranolek a zmrzlina. Unavení, opálení a šťastní se pozdě odpoledne vracíte pěšky do svého malého prázdninového apartmánu. Zpátky doma, ale před sebou máte ještě sedm dlouhých týdnů prázdnin – co může být lepšího než procházka po městě s maminkou? Jdete spolu za ruku, dcera ve tříčtvrtečních kalhotách capri a pruhovaném topu, s krásnou vypasovanou džínovou bundou uvázanou okolo pasu. Nahlížíte do všech výloh a všude objevujete něco nového. Později se připojuje také tatínek s druhou dcerou. Byli se podívat v zoologické zahradě. K malému oslavení hezkého dne objednáváte velkou pizzu v oblíbené italské restauraci.

Je tu podzim a není snad hezčího místa než doma na zahradě. V džínách a prošívaných vestách přes teplé svetry si holčičky hrají s tátou při hrabání listí a přikrývání záhonů. Všechno se musí připravit na zimu. O víkendu jdete na dlouhou procházku do lesa a přes pole, která se změnila ve strniště. Obě dcery teple a pohodlně oblečené v bavlněných parkách s povrchovou úpravou, pod kterými mají lehké pletené roláky. Sbírají kaštany, odvážně zkoušejí přeskočit velké kaluže – a najednou se leknou několika srnek, které vybíhají z podrostu a zase mizí v houští. Doma je nyní báječně útulno. Holčičky sedí na okenním parapetu a pozorují kapky deště. V teplákových kalhotách a měkkých bavlněných pulovrech se pak přitulí k mamince na gauči s horkou čokoládou – každý den je jiný a přitom jsou všechny krásné.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...