new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dětské oblečení značky Esprit

Rodiče a móda pro děti mají jedno společné – musejí hodně vydržet. Každý den a každou noc, doma i venku na hřišti, při mazlení i řádění, snění i hraní. Ať už se s hlasitým smíchem honí za míčem, anebo si třeba dřepnou na ulici a se zaujetím pozorují žížalu, naše děti vždy prožívají své „tady a teď“. Dopřejme jim svobodu užívat si každičký okamžik – v pohodlných a odolných džínách nebo manšestrových kalhotách, v poddajných žerzejových tričkách a měkoučkých kardiganech. Každý den objevují něco nového. Možná bychom si z nich měli vzít příklad?

Kouzlo prvních okamžiků: móda pro nejmenší

Je to až neuvěřitelné, když je konečně tu. Když své dítě držíme v náručí, rozplýváme se nad jeho maličkýma ručičkama a nožičkama a nasloucháme každému škytnutí z malinké pusinky. Pak už záleží jen na dobrém zdraví a příjemném pohodlí. Shonu si v životě užijeme ještě dost. Vždyť si dítě dalo na čas, než přišlo na svět. Tulí se k mamince na gauči v žerzejových dupačkách nebo pruhovaném tričku a měkkých bavlněných legínách, hoví si v teploučké malinké mikině s kapucí a džínách s žerzejovou podšívkou na procházce v kočárku: není nic hezčího než tyto první měsíce, kdy je všechno nové a fascinující. Toto období jim nejvíce zpříjemní dětské oblečení, která jim ponechá veškerou volnost. S oblíbenými kousky, nejen v tradiční modré a růžové, s pružným pasem a praktickými patentkami je rychlé přebalování na cestách hračkou. Bavlněná body a dupačky, které vydrží mnoho praní a které budou ještě mnohem, mnohem později úžasnou vzpomínkou.

Pestré, nespoutané a radostné: dětské oblečení pro nejbouřlivější období života

Pro dítě je cenný každý okamžik. Každý den je nekonečný a plný možností. Ještě rozespalé, v měkoučkém žerzejovém pyžamu vstane ráno z postele a zamíří rovnou ke stolu se snídaní. Pomalu se probouzí až nad teplým kakaem s paprsky ranního slunce na tváři, aby se pak vypravilo do školy nebo školky. Naši malí rošťáci v džínách a ležérní kostkované košili a malé slečny v bavlněných sukýnkách, punčochách a pruhovaném tričku odcházejí z domu s maminkou za ruku. Už cestou mají stále co objevovat. Během her, učení a zábavy pak dopoledne uběhne jako voda. Pohodlné bavlněné kalhoty, měkký pletený pulovr a odolná bunda všechno bez problémů zvládnou. Zpátky doma. Při obědě dojde na vyprávění plné smíchu a plánování odpoledne. Co takhle zahrát si fotbal s dětmi od sousedů? Učit se jezdit na kole vzadu za domem? Malování a vyrábění s nejlepší kamarádkou ze školky? Je to jedno. Ať už se den vyvine jakkoli, vaše děti jsou na vše dokonale vybavené. V oblíbeném tričku s potiskem, žerzejových šatech nebo pohodlných teplákách, teniskách nebo pestrých gumových holínkách. Slunce zapadá. Je čas jít spát. Ještě se schoulit k tátovi a povyprávět mu všechny zážitky dne. Pohádka na dobrou noc a další, dlouhý báječný den je u konce. Zítra pokračujeme, čeká nás mnoho nového, zajímavého a veselého – vždy s vynikající, funkční módou pro děti, jakou nabízí značka Esprit.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...