new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dětské ponožky, podkolenky a punčocháče značky Esprit

Naše děti jsou zvědavé a chtějí poznávat svět – všechno nové by hned nejraději vyzkoušely, všeho by se chtěly dotknout a se vším si hlavně chtějí hrát. Aby při hraní, běhání a objevování měly vždy dobrý kontakt se zemí, musejí být jejich nohy dobře ochráněné. Ať už jsou to pestré pruhované ponožky s gumovou podrážkou, teplé podkolenky v různých vzorech nebo pohodlné punčocháče – dětské ponožky, podkolenky a punčocháče značky Esprit zajišťují bezpečnost a pohodlí při všech aktivitách.

Dětské ponožky, podkolenky a punčocháče – vhodné ke každému oblečení

Obě vaše děti se už několik dnů těší na zítřejší návštěvu zoologické zahrady. Za pomoci figurek lidí a zvířat si hrajete na různé situace z každodenního života v zoo: čištění výběhu opic, odvážné skoky tučňáků do vody hlavou dolů nebo statečné krmení divokých šelem. Nejvíce ovšem děti baví běhat po bytě a předvádět zvířata. Zatímco syn v tričku s potiskem , tmavě modrých džínách a pruhovaných ponožkách napodobuje nejraději slona, dcera chodí po obývacím pokoji v růžové žerzejové halence a pruhovaných punčochách jako plameňák. Když večer přichází domů manžel a vstupuje do hry jako hladový lev, děti se se smíchem utíkají schovat za vás do kuchyně. Dalšího dne ráno konečně vyrážíte. Děti se nemohou dočkat a už na vás čekají v kuchyni s miskami cornflakes. Obě se oblékly podle zevnějšku svých oblíbených zvířat. Syn se rozhodl pro světle modrou džínovou košili a světle modré podkolenky s kosočtvercovým vzorem a dcera zvolila růžový pletený kabátek a růžové puntíkované nízké ponožky do tenisek. Při snídani přemýšlíte u stolu všichni čtyři, co vlastně nejraději žerou sloni. Pak balíte trochu ovoce a zbylé pečivo s sebou pro zvířata, která se smějí krmit. Po příjezdu do zoo se děti nemůžou rozhodnout, kam chtějí jít nejdříve – k vysokánským žirafám, silným gorilám nebo raději za chrochtavými vietnamskými prasátky?

Ponožky, podkolenky a punčocháče pro děti: hezké vzory a příjemné nošení

Po bezmála dvouhodinové prohlídce výběhů a zvířat téměř ze všech kontinentů a podnebních pásem nakonec přicházíte ke slonům. Při pohledu na těžkopádného obra váš syn jen září a směje se od ucha k uchu – své oblíbené zvíře si nepředstavoval tak veliké ani ve snu. S úsměvem sledujete, jak se opatrně blíží k menší slonici, aby si ji prohlédl zblízka. Slonice si zrovna chobotem podává velké červené jablko. Vracíte se domů a děti chtějí o zvířatech všechno vědět: Kolik váží slon? Jak hluboko se mohou potápět tučňáci? Umí vůbec plameňáci létat? Doma se děti sprchují, oblékají si ponožky s potiskem hvězdiček a pyžama a ukládají se ke spánku. Dalšího dne vyzvedáváte syna ze školky ve sportovním krátkém kabátku, manšestrových kalhotách a teplých ponožkách a nejraději by hned v šatně vybaloval z batůžku své nové namalované obrázky slonů a ukazoval vám je. Také jeho starší sestra, když o hodinu později přichází domů ze školy v péřové bundě, ležérní manšestrové sukni a barevných punčocháčích, vám chce povyprávět spoustu věcí. V hodině prvouky se přihlásila, že si připraví referát na téma africká zvířata – a bratr se jí hned nabízí, že jí pomůže.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...