new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dětské boty značky Esprit

Dětské boty musí především dokonale padnout a zvládnout každé dobrodružství. Ať už je počasí jakékoli – ležérní tenisky pro chlapce, stylové baleríny pro dívky nebo odolné gumové holínky doprovodí naše děti při všech zajímavých venkovních aktivitách. Dětské boty značky Esprit se díky kvalitním materiálům a důkladnému zpracování všude a za každého počasí postará o volnost pohybu a zábavu.

Obuv pro děti: vybavení pro každé počasí

Konečně pátek. S rodinou se už několik dnů těšíte na víkend – a co teprve vaše dvě děti. Syn se v sobotu utká ve svém prvním fotbalovém zápase a dcera v neděli vystupuje se svou školní třídou v malém muzikálu. Když oba vyzvedáváte ze školy, vypravují vám děti celé nadšené o všech přípravách. Zatímco syn trénuje střely na bránu v pohodlných kotníkových teniskách, dcera okolo vás poskakuje v tmavě hnědé kotníkové obuvi a zkouší své vystoupení, které ji čeká. Už se nemohou dočkat, až vám o víkendu předvedou, co se naučili v uplynulých týdnech. Po příchodu domů vklouzne dcera do svých domácích balerín, aby se jí dobře cvičily taneční kroky. Syn si obouvá pohodlnou domácí obuv z modrého denimu a studuje v televizním programu, jaké sporty se vysílají o víkendu. Během oběda se každým okamžikem mění jeho fotbalový vzor – dcera se zhlíží hlavně v dětských hereckých hvězdách z jejích oblíbených televizních seriálů. Odpoledne u vás zvoní děti od sousedů, aby se zeptaly, zda pustíte děti ven na nedaleké hřiště. Chvilku potom, co děti v teniskách vyběhly s úsměvem z domu, začíná poprchávat a později už začínají na okenní tabuli ťukat velké dešťové kapky. Děti se honem vracejí domů převléknout: vybavené nepromokavými větrovkami a odolnými holínkami do deště hopsají v prozatím malých kalužích na kraji ulice. Večer pak sedí celá rodina v útulné atmosféře u konferenčního stolku v obývacím pokoji. Zatímco syn hrdě vypráví tatínkovi, jak mu jde fotbal, dcera vám sedí na klíně v bílém žerzejovém tričku, legínách a růžových plátěných bačkorách. Samozřejmě se moc těší na své vystoupení, ale má trochu trému – ta však díky vašemu povzbuzení a pevnému objetí brzy opadá.

Dětské boty – pro všechna malá i velká každodenní dobrodružství

Dalšího dne ráno vítá syn rodinu u stolu se snídaní oblečený ve fotbalovém dresu a barevně sladěných kalhotách. Dokonce si navléknul i holenní chrániče a štulpny – už chybějí jen kopačky. Po posílení miskou cornflakes s banánem a osvěžujícím pomerančovým džusem se vyráží na hřiště. Trenér staví syna do útoku – ale mužstvo malých hochů se během zápasu ještě nechává trochu unést a hráči zapomínají být věrní svým pozicím: většinou se za míčem ženou kolektivně. Skoro stejně aktivní jako syn na hřišti se zdá být i dcera na malé tribuně. V zateplených velurových kotníkových kozačkách poskakuje sem a tam a hlasitě povzbuzuje staršího bratra, jehož tým nakonec těsně o jednu branku vyhrává. Po závěrečném hvizdu synovi s nadšením pochvalně tleskáte. Je vyčerpaný, ale rozesmátý a běží přímo k vám. V neděli je řada na jeho sestře. V krásných balerínách a ručně šitých kostýmech hraje skupina dětí v živém muzikálu. Sestra vystupuje jistě a sebevědomě – když se téměř po hodině zavírá opona, diváci odměňují děti potleskem ve stoje. Než rozzářená dcera opustí jeviště, stačí vám ještě zamávat. Když večer obě děti ukládáte ke spánku, mluví se samozřejmě o dvou tématech: fotbalu a muzikálu.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...