new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dětské šátky a šály značky Esprit

Dětské šátky a šály jsou praktické a vkusné zároveň: pruhovaná šála z bavlněného žerzeje zahřeje a rozveselí dětské oblečení barvami. Aby si naše děti mohly bezstarostně hrát a běhat venku i za chladnějších teplot, ideálně je před zimou ochrání hebký šál ze silné příze s hezkým copánkovým vzorem nebo barevná flísová šála. Proti foukání čerstvého větru postačí za příjemnějších teplot lehký bavlněný šátek, který díky veselému potisku rozjasní dětský šatník. Dětské šátky a šály značky Esprit doprovázejí naše malé neposedy především za nepříznivého počasí.

Pro všechna dobrodružství – dětské šátky a šály

Zrovna když si chcete udělat pohodlí s knihou na pohovce, zaslechnete hluk z dětského pokoje. Zdá se, že váš mladší syn něco hlasitě řeší se starší sestrou, takže se na ně raději jdete podívat. Otevíráte dveře – a zjišťujete, že se oba právě chystají posunovat nábytek ode zdi doprostřed místnosti. Na vaši udivenou otázku se vám dostává odpovědi, že dcera, která si trochu rozpačitě hraje se střapečky svého trojcípého šátku na krku, chce mladšímu bratrovi vytvořit prolézačku. Přesvědčujete obě děti, že na lezení je mnohem lepší velké hřiště než dětský pokoj. Když je všechen nábytek zpět na svém místě, oblékají si děti bundy. Synovi ještě vážete okolo krku teplou flísovou šálu a na hlavu nasazujete barevně sladěnou flísovou čepici, aby mu nenafoukalo do uší. Dcera si už sama váže módní žebrovanou šálu s lesklými vlákny.

Šátky a šály pro děti: vkusné a praktické za nepříznivého počasí

Venku vás vítá svěží vítr, ale děti mají spoustu energie a jsou dobře oblečené, takže vás nic nemůže odradit. Jakmile dojdete na hřiště, běží oba jako splašení přímo k velké prolézačce z masivních dřevěných fošen, mezi kterými je napnutá pevná síť na lezení. Dcera je bleskurychle nahoře, ale mladšímu bráškovi to jde trochu pomaleji. S úsměvem pozorujete, jak dcera laskavě slézá zase dolů, aby mu pomohla. Přidává se k nim jedna dívka s barevnou pruhovanou kruhovou šálou a všichni tři si spolu začínají hrát na piráty na velké lodi. Mezi lodními stožáry vyhlížejí lodě, které by mohli dobýt. Dcera má pod svým třpytivým šálem na krku ještě trojcípý šátek, kterému nyní spontánně dává novou funkci, váže si ho na hlavu a stává se pirátským kapitánem. Malí piráti jsou na hřišti brzy středem pozornosti a malý chlapec, který je až po uši ovinutý dlouhou žebrovanou šálou ze směsi s bavlnou, je pozoruje s otevřenou pusou ze země. Piráti nejprve přemýšlejí, zda by toho maličkého neměli zajmout, ale naštěstí se rozhodují, že může být přijat jako nižší námořník. Vy sama se také choulíte do své teplé bundy, utahujete si hebkou šálu více ke krku a vdechujete studený vzduch – máte jistotu, že vaši malí piráti jsou na nějakou dobu dobře zabavení.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...