new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dětské kšiltovky a čepice značky Esprit

Dětské kšiltovky a čepice jsou praktické a zábavné zároveň: baseballová kšiltovka ve vintage stylu chrání před sluncem a přitom vypadá velmi módně, hebká pletená čepice zahřeje v zimě a vnese do šatníků našich dětíveselými proužky nebo elegantními lesklými vlákny barevnost. Kšiltovky a čepice značky Esprit doprovázejí naše děti při venkovních aktivitách za každého ročního období.

Kšiltovky a čepice pro děti – vkusné a praktické

Je sobota odpoledne a venku lije jako z konve. Dnes to ale nevadí ani vám ani vašemu malému synovi a jeho starší sestře, vždyť máte v plánu věnovat se společnému projektu: babička bude mít brzy narozeniny a jako dárek jí chcete dát vlastnoručně připravené fotoalbum. Už jste vyhledali nejkrásnější fotografie ze společných výletů a rodinných oslav a teď je třeba všechny obrázky ještě nalepit a popsat. Děti si k tomuto účelu nasbíraly a vylisovaly květiny a hezké listy a chtějí jednotlivé stránky alba krásně vyzdobit. S krabicí plnou všelijakého materiálu, lepidlem a nůžkami se všichni pouštíte do práce.

Pro malé chytré hlavičky: dětské kšiltovky a čepice

Na první fotografii jsou vaše děti, jak na zahradě prarodičů ve veliké chumelenici staví obrovského sněhuláka. Syna je pod huňatým kulichem a šálou sotva vidět, ale dcera před fotoaparátem září, zatímco sněhulákovi nasazuje hezkou žebrovanou čepici s lesklými vlákny. Syn vedle fotografie maluje pěkné sněhové vločky a na okraje stránky potřené lepidlem sype trochu třpytek. Na další stranu lepí dcera fotku, kde jste na společné jarní procházce, na které má na sobě při trhání květin pestrý klobouček z bavlněného kepru s mašlí, zatímco syn má svou pruhovanou čepici ze směsi s bavlnou v rukách a snaží se do ní chytat žáby – naštěstí bez úspěchu. Nyní vedle fotografie kreslí malou zelenou žábu, zatímco sestra do alba lepí vylisované květy. Na další fotce jsou vaše dvě malé sportovní hvězdy, obě ve stylových baseballových kšiltovkách, jak se na zahradě učí baseball se svým věčně mladým dědečkem, který má také baseballovou čepici. Všichni jste najednou trochu bezradní a přemýšlíte, jak tuto stránku ozdobit, ale nakonec dcera maluje okolo fotografie rámeček z hvězdiček. Hned vás napadá, že další fotku orámujete podzimním listím, protože zde celá rodina sedí na zahradě u prarodičů u táboráku. Syn sedí schoulený, s teplou čepicí ze silné příze na hlavě, u babičky na klíně a skoro usíná, zatímco jeho sestra, s pěknou pletenou čepicí s aplikací květiny, je na klíně u dědečka. Fotka vznikla při posledních narozeninách babičky – a už se těšíte, že letošní oslava narozenin bude zase tak vydařená jako ta minulá. Jestlipak si zase zapálíte oheň na zahradě? V každém případě si nesmíte zapomenout vzít fotoaparát!

Zobrazit více...
Zobrazit méně...