new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dětské pásky značky Esprit

Naše děti jsou každý den aktivní a hodně se pohybují venku. Ať už v mateřské školce, ve škole nebo odpoledne na hřišti: hrají si, běhají a baví se – hlavní je pohyb. Je praktické, že se pro všechny aktivity najde vhodný dětský opasek. Stylové kožené pásky, jednoduché pružné pásky a kožené pásky ve vintage vzhledu s gumovou vsadkou dobře drží a příjemně se nosí okolo pasu. Dětské opasky značky Esprit jsou módní a praktické.

Dětské pásky: snadné oblékání a pohodlné nošení

O víkendu váš synovec slaví šesté narozeniny. Spolu s manželem a oběma vašimi dětmi chcete jet na dva dny navštívit svou sestru. Než ale pojedete, musíte ještě obstarat dárek. Co by si tak asi šestiletý chlapec mohl přát nejvíce? Jednoduše se zeptáte vlastního syna, kterému bylo nedávno pět let. Bez dlouhého přemýšlení vyjmenovává svá přání a počítá je na prstech – dostáváte ty správné tipy a můžete se rozhodovat mezi novými pastelkami, figurkami dinosaurů a fotbalovým míčem. Volíte kopací míč a hned vyrážíte se synem na nákupy. V obchodě se sportovními potřebami ho to moc baví a zkouší různé balony. S úsměvem ho pozorujete, jak okolo regálů se zbožím opatrně dribluje v tmavých denimových džínách s jednoduchým šedým opaskem s kulatou přezkou a mikině na zip s kapucí. Po spontánním tréninku padne vaše společná volba na jeden míč oranžové barvy. Po nákupu vyzvedáváte dceru ze školy. Syn tak má dobrou příležitost podívat se občas do své budoucí základní školy. Když ale na školním dvoře zahlédne sestru, na svou zvědavost zapomíná: volá a mává na ni a radostně k ní běží. Spolu s mladším bráškou se sestra v ležérním pleteném kabátku a úzce střižených džínách s barevným vzorovaným koženým opaskem usazuje na zadních sedadlech.

Pásky pro děti: velký výběr barev a provedení pro nejmenší

Během jízdy autem vám vypráví, co je nového: o písemkách, známkách z ústního zkoušení a plánovaném školním výletě do ZOO. Po obědě si děti začínají balit své malé cestovní kufry. Vůbec to není tak jednoduché, ačkoli chcete odjet jen na dva dny. Musíte myslet na všechno. S vaší pomocí a radami jsou ale děti na zítřejší odjezd brzy připravené. Vyrážíte brzy ráno – zatímco dcera je na časné vstávání zvyklá díky škole, pro syna je to trochu obtížnější. Po vydatné snídani s teplým kakaem dohání sestru, která už v pulovru s odvážným potiskem a manšestrových kalhotách s vintage koženým opaskem ve třpytivém kovovém vzhledu sedí na dolním stupínku schodiště a čeká na něj. Když přijíždíte k domu vaší sestry, malý oslavenec vám vybíhá ze zahrady vstříc. V novém dresu oblíbeného fotbalového týmu a strečových džínách z denimu s černým koženým opaskem se raduje z vaší návštěvy. Za slavnostně prostřeným narozeninovým stolem sedí nejen jeho rodiče, ale také tři kamarádi ze školky. Váš syn, který je dnes krásně oblečený v tmavých džínách s hnědým koženým opaskem s hranatou přezkou, osobně předává bratranci dárek k narozeninám – a fascinovaně přihlíží rozbalování. Z dárku je nadšený nejen synovec: spolu se svými kamarády běží hned po snězení dortu ven, aby si zahráli fotbal. Zůstáváte v obývacím pokoji, popíjíte kávu a bavíte se v uvolněné atmosféře se sestrou – vývoj hry na zahradě můžete krásně sledovat i z dálky díky výrazné barvě míče.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...