new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dívčí trička a halenky značky Esprit

I ty nejmenší už se chtějí brzy účastnit vybírání šatů. Dokonalý výběr dětských triček s odvážnými potisky, hravé dívčí halenky nebo pohodlná trička rozjasní tvář našich ratolestí už ráno při vstávání. V dětské šatní skříni musí být především spousta pohodlného a příjemného oblečení – aby si malé slečny mohly v pohodlí užívat všechna napínavá dobrodružství v průběhu dne.

Pro všechny příležitosti a hry: dětská trička a dívčí halenky

Za týden má vaše dcera šesté narozeniny. Samozřejmě by nejraději nemluvila o ničem jiném – s rozzářenýma očima strká každému před obličej, ať už se ptá nebo ne, ruku s pěti prsty a ještě palec z druhé. Dnes chcete společně naplánovat narozeninovou párty. Vybavená telefonním seznamem, tužkou a poznámkovým blokem si s ní sedáte ke kuchyňskému stolu. S úsměvem sledujete dceru, jak v růžovém tričku polo s dlouhým rukávem poněkud rozrušeným hlasem zve kamarádky a kamarády na oslavu. Dalšího dne ráno s ní malujete, co by si přála dostat. Dcera má už od útlého věku smysl pro módu. Mezi plyšovými zvířátky, panenkami a jinými hračkami se na seznamu ocitá i tričko s potiskem jednorožce. Odpoledne spolu jdete nakupovat – berete za ruku dceru, která září ve vyšívaném tričku s pajetkami, a procházíte kolem regálů s potravinami. Dceři je sice teprve šest let, ale už má ohromující přesné představy o pohoštění pro hosty – papírové talířky a ubrousky samozřejmě také nesmějí chybět. Dva dny před narozeninovou oslavou chcete pro hosty připravovat krabičky se sladkostmi. Na jídelním stole rozkládáte vše potřebné: čokoládové tyčinky, malinké sáčky s gumovými medvídky a karamelové bonbony. V pruhovaném tričku s dlouhým rukávem dcera nejprve všechny dobroty svědomitě třídí, než vytvoří vzorovou krabičku podle svých představ – dokonce počítá i s obdarováním maminky a tatínka.

Trička se nosí po celý rok – pro spoustu zábavy a volnost pohybu

Do narozeninové oslavy zbývá už jen jeden den. Všechno je připravené: dárky jsou zabalené a všichni hosté přislíbili, že přijdou. Copak ale ještě chybí? Přece narozeninový dort! Dcera ve třpytivém žerzejovém tričku vám sedí na gauči na klíně a společně listujete kuchařkou s dorty. Dcera by si nejraději nechala upéct snad všechny – zapichuje ukazováček téměř do každého obrázku a rozhodování je o to těžší. Po krátkém přemítání se rozhodujete pro čokoládový dort s jahodami, což je perfektní kombinace jejích dvou oblíbených přísad. Večer má dcera na sobě tmavě červené žerzejové tričko z bavlny a chce jít velmi brzy spát – vždyť ve spánku uběhne čas do zítřka mnohem rychleji. A je tu narozeninový den. Vy jste na nohou už od časného rána, abyste připravila dort. Když slyšíte z dětského pokoje první známky probouzení, váhavě klepete na dveře a jdete gratulovat. Dcera se právě vzbudila a honem si protírá oči. Hned vyskakuje s rozcuchanými vlasy z postele do vaší otevřené náruče. Po rozbalení dárků se rozhoduje, že si na narozeniny oblékne hravou halenku s volánky a modré denimové džíny. Hned je připravená – a vypadá nádherně. Všechny přípravy pro povedenou narozeninovou párty už jsou dokončené a u dveří začínají zvonit první gratulanti. Namísto nových hraček ukazuje rozzářená dcera hostům pět prstů na jedné ruce a k tomu ještě palec na druhé.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...