new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dívčí mikiny značky Esprit

Proč by se dívčí mikiny měly omezovat na růžovou a fialovou, na třpytivé potisky nebo mašličky? I když se dívkám většinou líbí třpytivé oblečení a typické dívčí barvy, dívčí pulovry dnes najdeme ve všech stylech, od sportovních po hravé, od ležérních po elegantní – důležité je, aby se naše aktivní malé slečny cítily dobře a aby nic neomezovalo jejich touhy po poznání. Pohodlné mikiny z měkkého žerzeje, barevné pulovry s kapucí a módním potiskem nebo půvabné pulovry s výstřihem do V a kardigany z jemné příze – ať už den přinese cokoli, je tu nepřeberné množství báječných dívčích pulovrů, se kterými je život ještě pestřejší a veselejší.

Módní dívčí pulovry a mikiny: potisky nebo vzory, hravé nebo sportovní a jednoduché

Od té doby, co vaše dcera chodí do první třídy, odchází do školy každé ráno spolu se svou první opravdovou kamarádkou ze třídy. Kamarádka bydlí jen o několik ulic dále a vás vždy dojímá, když se za nimi díváte z okna obývacího pokoje. Zabrané do živého rozhovoru jdou ulicí dolů, vaše dcera v bavlněné mikině s půvabným potiskem a kamarádka v barevném roláku z jemné příze, který barevně ladí s její růžovou školní aktovkou. Gestikulují a smějí se a vy se jen podivujete, jak ten čas letí.

Když odpoledne dcera přijde po vyučování domů, je celá rozrušená. Kamarádka ji pozvala, aby u nich strávila noc, a má u ní přespat už v pátek. Obě si všechno krásně naplánovaly: chtějí ve dvou pořádat veselou pyžamovou párty. Telefonicky si o všem krátce promluvíte s maminkou kamarádky vaší dcery a domlouváte se, že k nim dceru zavedete v pátek odpoledne. Nemohlo to dopadnout jinak: v pátek přichází dcera ze školy, už ve dveřích ze sebe shazuje svou vypasovanou mikinovou bundu a nejraději by hned začala balit tašku s sebou na noc. Do tašky ukládá své oblíbené pyžamo, kartáček na zuby a plyšovou hračku, jedno balení sušenek a několik napínavých knížek, k tomu ještě sportovní mikinu na zip s kapucí a aplikací, kterou si může pohodlně obléct přes horní díl pyžama. Okolo čtvrté hodiny už je dcera neklidná, pomáháte jí obléct bundu přes lehký pruhovaný pulovr ze směsi s bavlnou, berete ji za ruku a vyrážíte na cestu ke kamarádce. Ještě jste ani nedošly k zahradní brance a už se rozletí dveře do domu, ze kterých k vám vybíhá kamarádka vaší dcery v půvabné žerzejové sukni a bavlněném pulovru s výstřihem do V. Obě dívky hned mizí nahoře v patře, zatímco si s druhou maminkou dáváte v kuchyni v klidu kávu. Viděly jste se jen několikrát, ale hned jste si byly sympatické. Váš hovor se od všedních témat rychle stáčí na vaše zájmy a s překvapením zjišťujete, že máte mnoho společného. Když se s dcerou o hodinu později loučíte pevným objetím a pusou, už jste s maminkou kamarádky domluvená, že si v neděli ráno půjdete zaběhat.

Pulovry a mikiny, které zvládnou cokoli – zajímavé dny a velké objevování

V sobotu si užíváte ten luxus, že si můžete přispat – váš malý uragán dnes ráno řádí v jiném domě. Po bohaté snídani věnujete dopoledne péči o sebe, kterou si tolik zasloužíte, pak trochu uklízíte a konečně si sedáte s knihou na gauč. Je to báječný pocit, ale přesto vám tak nějak chybí ten obvyklý rozruch. Okolo poledne konečně zvoní zvonek u dveří. Dcera v džínách a jednobarevném žerzejovém svetru vám skáče šťastná a rozjařená do náručí, zatímco zdravíte kamarádku a její maminku, která vám dceru domů přivedla. Vyměňujete si ještě pár slov a dcera už tahá kamarádku za rukáv její mikiny s kapucí a potiskem – musí se jít přece podívat na její pokoj. Holčičky odběhnou a vy s úsměvem přemlouváte maminku, aby šla dále, abyste jí mohla oplatit včerejší kávu.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...