new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dívčí šaty a sukně značky Esprit

Naše malé slečny jsou stejné jako my: baví je oblečení a oblékání, ale stejně tak je baví pohyb a radostná dobrodružství. Dívčí šaty a sukně proto musí být vkusné a hravé, v žádném případě ale nesmí omezovat svobodu pohybu našich čilých dívek. Dívčí šaty a dívčí sukně značky Esprit jednoduše spojují krásu a praktičnost, jemnost a odolnost. Džínové šaty nebo manšestrová sukně jsou nejen absolutně stylové, ale zvládnou navíc jakékoli dobrodružství. Aby si holčičky mohly podle libosti hrát v nádherných sametových šatech na princezny, anebo aby se mohly vydat na poznávací výpravu v bavlněných úpletových šatech jako dobrodružné objevitelky.

Zvládnou všechna dobrodružství: dívčí šaty a dívčí sukně

Už několik týdnů je v rodině největším tématem, že vaší dceři bude osm let. Tento mimořádný den se samozřejmě musí řádně oslavit. Loňská narozeninová párty vás poučila, že váš obývací pokoj nestačí na aktivity a podnikavost deseti dívek a chlapců, a tak jste se letos rozhodli uspořádat oslavu mimo váš byt. Díky tipu jedné z maminek jste přišli na nápad rezervovat narozeninový program v muzeu. Jako téma jste vybrali detektivní narozeniny, které budou jistě pro všechny velmi napínavé. Jako místo setkání je domluvená muzejní hala a spolu s dalšími rodiči plánujete, kdo které děti odveze autem na oslavu a včas zase zpět domů. Doma nyní musíte připravit ještě občerstvení a nápoje a samozřejmě především nádherné oblečení pro vaši oslavenkyni.

Dívčí šaty a sukně – stále v pohybu

Už dva dny předem si s vámi chce dcera naplánovat své oblečení. Rozhodnutí není jednoduché: měkké sametové šaty s krásným kulatým límečkem nebo hravé puntíkované šaty s e spoustou volánků? Nebo snad raději džínové šaty s našitými květy? Dcera by si oblékla nejraději všechny šaty, ale nakonec se přece jen rozhodne: chce si vzít bavlněnou sukni s potiskem a k ní pruhované punčochy, bavlněnou košili a kardigan. V noci se pak celá rozrušená budí. Dalšího dne ráno nemůže ani dospat a vyskakuje z postele dříve než jindy, abyste jí mohli co nejdříve popřát k narozeninám. Po výtečné snídani společně připravujete muffiny a další dobroty s sebou. Chvíli před odchodem běží dcera najednou ještě do pokojíčku – a vrací se ve svých oblíbených sametových šatech. Ale teď už musíte opravdu vyrazit, na napínavou a vzrušující narozeninovou oslavu do muzea. Postupně přicházejí i ostatní děti a rodiče, takže to v hale muzea začíná vypadat jako na dětském hřišti. Konečně se dětí ujímá sympatická průvodkyně a odvádí je na detektivní výpravu po muzeu. Děti jsou nadšené a plně zaujaté příběhem. Úplně vás dojímá, jak malí detektivové vybavení velkými lupami hledají stopy a indicie ve všech koutech. Deset dívek v šatech a sukních soustředěně a vážně plní svou pátrací úlohu. Jste šťastní a ulevuje se vám, že má oslava vaší dcery takový úspěch – a že byl tentokrát ušetřen váš obývací pokoj.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...