new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dívčí jednodílné a dvoudílné plavky značky Esprit

Dívčí plavky a bikiny musejí zvládnout každou vodní zábavu. Od her ve vodě přes první plavecká tempa až po dovolenou u moře doprovází naše sportovní slečny vysoce komfortní jednodílné a dvoudílné plavky, které nabízejí velkou volnost pohybu. Dívčí plážová móda musí přinášet potěšení: s krásnými vzory a hravými detaily se plavky, tankiny a bikiny značky Esprit postarají o to, aby si naše holčičky mohly vodní živel užívat bezstarostně a s nadšením.

Báječné koupání: jednodílné a dvoudílné dívčí plavky

Dnes je první den v roce, který můžete s dcerou strávit u vody. Dcera miluje koupaliště, protože pro ni představuje něco jako velké hřiště plné dobrodružství. V zimě jste s ní několikrát byla na krytém bazénu, aby se ve svých sportovních plavkách mohla učit plavat – ale atmosféra bazénu, to je něco úplně jiného. Sama si také velmi užíváte odpočinkový den na plovárně. Konečně si můžete celkem v klidu číst knížku, nebo se jen tak opalovat, protože vaše dcerka se zde krásně zabaví i bez vás. A vám se líbí takové rozpustilé okamžiky, kdy k vám třeba dcera běží v barevných plavkách typu tankiny přímo z vody a zatřese nad vámi mokrými vlasy, aby vás osvěžila. Užíváte si také společné hry ve vodě, učení plavání a potápěcí hrátky. Dcera vás vytrhne z myšlenek: už chce konečně vyrazit! Smějete se – a rychle spolu balíte všechno, co budete potřebovat pro hezký den na koupališti: dětské mléko na opalování, pití, ručníky, pro vás knihu, pro dceru ještě nafukovací míč do vody a soupravu na plážový tenis. K jídlu berete s sebou jen trochu ovoce, vždyť správný den na plovárně by nebyl dokonalý bez pořádné porce hranolek s kečupem nebo tatarkou. Přes bikiny si oblékáte letní šaty a dcera si přes své trojúhelníčkové dvoudílné plavky také obléká lehké šatičky. Obouváte si sandály, nasazujete sluneční brýle a klobouk proti slunci a můžete jít. Dokonale vybavené vyrážíte ruku v ruce na cestu ke koupališti, připravené na krásný den plný vodních radovánek.

Teplé dny a studená voda: dívčí plážová móda

Na plovárně si rozprostíráte ručníky na hezkém místě u svahu pod břízami. Tady se můžete jak opalovat, tak i schovat do stínu stromů. Dcera jen rychle svléká šaty, hází je na ručník a už běží do vody. Sledujete, jak si s ostatními dětmi hraje ve svých bikinách v části pro neplavce. Už o chvilku později vám představuje svou novou kamarádku, veselou dívku v plavkách s pestrým vzorem. Obě chtějí jít ke stánku, koupit si kyselé bonbony a zmrzlinu. S úsměvem svolíte – pod podmínkou, že vám přinesou výbornou zmrzlinu. Díváte se za nimi a pozorujete, jak postupují ve frontě a hned si povídají s další dívkou v pestrobarevných plavkách. Máte radost, že se dcera na koupališti dobře baví, užíváte si pohodu a otevíráte knížku.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...