new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Střih

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dívčí džíny a kalhoty značky Esprit

Dívčí džíny a kalhoty se musejí především pohodlně a příjemně nosit, aby byly dívky dobře vybavené na všechny zajímavé aktivity v průběhu dne. Módní seprání a střihy, velká škála oblíbených moderních barev a také chytré detaily, jako třeba nastavitelná šířka v pase nebo podíl streče pro větší volnost pohybu, se postarají, aby se naše holčičky v kalhotách cítily vždy dobře. Ať už ležérní strečové džíny, pohodové dětské manšestráky nebo stylové bavlněné cargo kalhoty – dívčí kalhoty značky Esprit jsou ideální společníci pro naše malé objevitelky.

Vkusné dívčí džíny a kalhoty pro každé dobrodružství

Zítra jedete se svou pětiletou dcerou poprvé do Itálie. Všichni se už těšíte na jarní dovolenou – především pro dceru bude jeden týden na cestách něčím výjimečným. Když ji vyzvedáváte ze školky v bílém žerzejovém tričku a úzce střižených manšestrových kalhotách, ze všeho nejdříve vám ukazuje nové namalované obrázky, většinou se stejným motivem: modré vlny, které narážejí na zlatožlutou pláž, nad kterou létají vřískající rackové – maminka a tatínek na obrázku samozřejmě také nechybí. Doma vám dcera pomáhá v šedém kardiganu a modrých strečových džínách s přípravou oběda. Zatímco krájíte čerstvá rajčata, dcera velkou lžící míchá salát. Když vám živě povypráví všechny důležité události dne, bavíte se o blížící se dovolené. Zvědavost dcery nezná mezí: jakou měnou se v Itálii platí, jak se dělají špagety a jak se řekne italsky dobrý den? I během oběda se stále vyptává na další italské zajímavosti – a skoro zapomíná jíst těstoviny s rajčatovou omáčkou, které má před sebou na talíři. Odpoledne si k vám přichází pohrát holčička od sousedů. Zatímco holčičky běhají v odolných džínách po zahradě, využíváte čas ke sbalení cestovních tašek. Dcera vám předem sdělila, že si chce své oblečení vybrat sama. S úsměvem pokládáte otevřený dětský kufr na její postel. Po odchodu kamarádky spolu začínáte balit.

Dětské kalhoty a dětské džíny v pohodovém neformálním stylu

Jste překvapená, jak důkladně si dcera balí kufr s sebou: kromě triček, halenek a džín trvá na svých oblíbených šedých sametových kalhotách a pohodlných džegínách. Myslí dokonce i na kartáček na zuby, omalovánky a samozřejmě nezapomíná na svého tmavě hnědého plyšového medvídka. Dalšího dne ráno vyrážíte. Ještě ani nejste na nohou a dcera už si obléká džíny se sklady v pase a zelený pletený kabátek, a pak už sedí v kuchyni na svém sbaleném kufru a čeká na odjezd. Když vstanete, připravíte s sebou jídlo na cestu, nanosíte zavazadla do auta a konečně můžete jet. Během jízdy se dcera výborně baví – pozoruje hnědobílé strakaté krávy i obrovské větrné elektrárny, které se tyčí v dáli. Večer přijíždíte do červeného prázdninového domu a dcera už se nemůže dočkat, až se zítra poprvé projde po pláži. Nejprve se ale ráno vydáváte na nákup. Ve světle fialových saténových kalhotách a světlém tričku s hravým potiskem jdete do nedalekého supermarketu, kde dcera obdivuje neznámé výrobky – obzvláště ji zaujme, když prodavačka krájí obrovskou italskou mortadellu. Odpoledne se jdete všichni tři projít na pláž. Držíte se s tatínkem za ruce, dýcháte čerstvý mořský vzduch a dcera v bavlněných cargo kalhotách a pulovru s kapucí žasne nad nádhernou krajinou – a všechno vypadá přesně jako na jejích vlastních malovaných obrázcích.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...