new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Dívčí bundy značky Esprit

Dívky v každém věku přesně vědí, co chtějí – to platí nejen pro bundy, ale i všechno ostatní. Dívčí bundy samozřejmě musí dobře vypadat a mít módní střihy a aktuální barvy. Ale musí se také dobře nosit, být pohodlné a zvládnout všechno, co mají aktivní dívky po celý den v plánu. Ať už cestou do školy, na hřišti nebo na procházce městem, elegantní bunda ze směsi s vlnou, odolná větrovka nebo sportovní bavlněná bunda: moderní dívčí bundy nabízejí dívkám potřebnou volnost a přitom výborně vypadají.

Elegantní nebo sportovní, lehká nebo zateplená – správná bunda pro každou příležitost

Léto končí – vaše dcera už jde vážně do druhé třídy. Nemůžete ani uvěřit, jak rychle utekl první školní rok. Skoro trochu smutně se za ní díváte, když první den po letních prázdninách odchází natěšená z domu v žerzejové sukni, sandálech a půvabné džínové bundě. Když o pár hodin později sedí celá vaše rodina u oběda, rozrušeně vypráví o nové třídě, učitelích a o tom, co dělali spolužáci o prázdninách. Zatímco si přidává druhou porci těstovin s rajčatovou omáčkou, sděluje vám, že do třídy nastoupila nová dívka. Když vysloví její příjmení, váš muž se zarazí – jeho nová kolegyně v práci se jmenuje stejně. Tu sympatickou paní jste společně potkali před několika dny při nakupování.

Začíná babí léto. Jednoho nedělního odpoledne jdete s rodinou do parku, abyste ještě využili nádherné počasí. Ježdění na kole, házení s míčem a zmrzlina při posezení na dece – škoda, že podzim už je za dveřmi. Už se stmívá a vaše dcera si právě obléká svou barevnou parku, když vtom slyšíte volání. Vesele k vám přibíhá mladá žena s holčičkou v lehké bundě ve vzhledu kůže. Je to nová kolegyně vašeho muže a nová spolužačka vaší dcery. Zdraví vás a hned se začínají živě bavit. Protože bude brzy tma, bez rozpakování zvete obě na večeři, abyste mohli ještě pokračovat v povídání. Je to krásný večer. Dlouho spolu sedíte u stolu, povídáte si a smějete se všemu možnému, zatímco si obě dívky hrají a brzy odcházejí do pokojíčku vaší dcery.

Dívčí bundy pro každé dobrodružství

Čas do Vánoc uteče jako voda – a s novou rodinou jste se velmi rychle spřátelili. Když se ráno loučíte před školou s dcerou v teplých šněrovacích kozačkách a zateplené parce, běží jí už naproti její nová nejlepší kamarádka, teple oblečená v pestré vodoodpudivé zimní bundě a s pletenou šálou a čepicí. Ještě vám krátce zamávají, a pak už obě společně odcházejí. Na konci ledna se rozdává vysvědčení. Dcera přichází hrdě domů a už ve dveřích si svléká pletenou čepici a vypodšívkovaný kabát s kapucí typu dufflecoat a ukazuje vám krásné známky. Vypráví, že i její nejlepší kamarádka má výborné vysvědčení. Obě dvě si zaslouží odměnu: zvete je do kina. Po filmu na vás čeká maminka kamarádky a všechny si zajdete na velkou pizzu do vaší oblíbené italské restaurace – opravdové dámské odpoledne.

Je tu jaro a dcera jede se třídou na dvoudenní výlet do lanového centra. Noc mají strávit ve škole v přírodě uprostřed lesa. Dcera bude poprvé sama na výletě – a už je domluvená, že budou spát na pokoji po třech, s nejlepší kamarádkou a ještě jednou další spolužačkou. I pro vás je její výlet velkou událostí. Večer před odjezdem spolu naposledy procházíte seznam věcí, které si má vzít s sebou, přidáváte gumové holínky a lehkou pláštěnku, a pak už je všechno kompletní. Když druhý den ráno pomáháte dceři obléknout bavlněnou bundu o půlhodinu dříve než jindy, abyste ji vypravila včas na autobus, pohlédnete z okna – a musíte se smát. Venku už čeká kamarádka dcery ve dvoubarevné větrovce s kapucí a netrpělivě tahá za ruku svou maminku, která ještě vypadá rozespale. Vezmete dceru pevně za ruku, vlepíte jí pusu na tvář a vyrážíte.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...