new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Chlapecká trička značky Esprit

Trička a košile jsou neodmyslitelné základní kousky dětského šatníku chlapců, kteří jsou stále v pohybu. Výběr je obrovský a odráží rozmanité zájmy a aktivity našich hochů: veselé pruhované tričko na sport, ležérní denimová košile na setkání s kamarády nebo tričko s odvážným nápisem do školy se postarají o to, aby se mohli vyřádit podle libosti. S kvalitními materiály a velkou rozmanitostí barev, vzorů a potisků vnášejí chlapecká trička a chlapecké košile značky Esprit vždy svěží změnu a zábavu jak do šatníku, tak i do všedních dnů.

Chlapecká trička a chlapecké košile: pro každé dobrodružství

Když v pátek vyzvedáváte syna ze školy, už z dálky na něm vidíte, jak je rozrušený. Běží k vám v žerzejovém tričku s vtipným potiskem spolu se svým nejlepším kamarádem v barevné kostkované košili: zítra se jde hledat poklad! Hned se vám snaží všechno podrobně vylíčit: je zítra pozvaný na velkou šipkovanou s fáborky podél cesty. K jeho nejlepšímu kamarádovi přijedou na víkend dva bratranci dvojčata, takže jeho rodiče vymysleli, že uspořádají toto malé dobrodružství s pestrým programem a spoustou pohybu na čerstvém vzduchu. Váš syn jako nejlepší kamarád samozřejmě nemůže chybět. Už se tolik těší, že celé odpoledne nemluví o ničem jiném. Jestlipak ten poklad vůbec najdou? A jak bude asi vypadat? Bude to nebezpečné a budou tam i falešné stopy? Večer, když syna konečně ukládáte v pohodlném tričku do postele, ještě zavoláte rodičům kamaráda, abyste jim řekli, že se vám jejich plán s fáborkovou stezkou moc líbí a zeptali se jich, zda byste jim mohli pomoct. Ale všechno už je připravené a naplánované. Tatínek už dnes rozmístil fáborky a tajuplné šipky z pilin, po kterých budou muset chlapci pátrat. Na stopaře na konci čeká dokonce malý poklad – a připravený piknik s dobrotami na posilnění.

Vždy promyšlená: trička a košile pro chlapce

Dalšího dne ráno se už syn nemůže dočkat, až přijdete na dohodnuté místo setkání na parkovišti u lesa. V cargo kalhotách a pohodlné mikině s kapucí vás za ruku táhne za sebou. Na parkovišti se nadšeně a hlasitě vítá s chlapci. Nejlepší kamarád vašeho syna z náprsní kapsy své kostkované košile hrdě vytahuje pravou malou detektivní lupu. Každý dostává svůj úkol. Dvojčata, která se dnes dají dobře rozeznat, protože jeden chlapec má pestré pruhované tričko a druhý má jednobarevné tričko s knoflíčky u krku, dostávají připravenou mapu pokladu, na které jsou vyznačená důležitá místa. Tatínek kamaráda vysvětluje vašemu synovi používání kompasu, protože bude jeho strážcem. Děti jsou vybavené a mohou se vydat po stopách první značky, kterou nacházejí velmi rychle a živě nad ní diskutují: na tmavé lesní cestě ukazuje dobře viditelná šipka z pilin, kam mají jít. Chlapci jdou určeným směrem a vy ještě dlouho slyšíte jejich hlasy a radostná zvolání, zatímco nacházejí další šipky. Jedno je jasné: hledání pokladu je přesně to pravé dobrodružství pro takové malé detektivy.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...