new-arrivals-arrow
KONTAKT &
ZPĚTNÁ VAZBA
Abychom zlepšili Váš zážitek při nakupování, používáme soubory cookies. Pokud si budete dále prohlížet naše stránky, přijmete zásady používání cookies. Číst dál

Filtrovat a třídit

Velikost

Barva

Značka

Třídit

Náhled:
Náhled produktu bez modelu
  • NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ZNAČKY ESPRIT NA SVĚTĚ
  • Zaslání pouze 29 Kč
  • PLATBA NA DOBÍRKU
  • Bezplatné vrácení zboží
  • ESPRIT Friends (3% bonus)

Chlapecké pulovry a pletené kabátky značky Esprit

Chlapecké pulovry a pletené kabátky znamenají v šatníku mnohem více než jen jednoduché základní kousky. Pulovrů, svetrů a mikin není nikdy dost, vždyť musejí zvládnout rozmanité zájmy a aktivity našich aktivních hochů: pestrý pruhovaný pulovr na hraní, sportovní mikina s potiskem na setkání s kamarády nebo mikina s vtipným sloganem do školy se postarají, aby se naši chlapci mohli módně oblékat podle libosti. Při venkovních aktivitách nabízí pohodová mikina na zip s kapucí optimální volnost pohybu, zatímco teplý pletený svetr zahřeje za chladnějších teplot. Ať už se kluci chystají podnikat cokoli: pulovry, svetry a úpletové mikiny značky Esprit jim nabízejí rozmanitý výběr, který potřebují.

Pro všechna dobrodružství: dětské pulovry

Je poklidné sobotní dopoledne, které máte jen sama pro sebe. Syna jste právě odvedla v hebkém bavlněném pulovru ze silné příze a manšestrových kalhotách k jednomu jeho kamarádovi. To je doma ale klid! Chcete těch pár hodin využít k tomu, abyste konečně nalepila fotografie z loňského roku do fotoalba. S lepidlem, krabicí plnou fotek a šálkem čaje si děláte pohodlí na pohovce. Jste udivená, kolik fotek jste už zase dokázali nastřádat. Kde začít? Nejprve narážíte na fotografie, na kterých je váš syn v hezkém pulovru s výstřihem do V, jak do vzduchu vyhazuje spirálovité konfety z papíru. To je jednoznačně poslední silvestrovská oslava. Ještě si vzpomínáte, že chtěl bezpodmínečně zůstat vzhůru do půlnoci, ale pak usnul na gauči a nevzbudil ho ani ohňostroj. S úsměvem lepíte obrázek do alba. Dále objevujete fotky, na kterých syn leze po kolenou v džínách po trávě mezi květinami a hledá zakutálený míček. Tenkrát na jaře bylo ještě chladno a tak má na sobě přes pulovr s rolákem ještě hřejivý pletený kabátek z merino vlny s copánkovým vzorem, což je dobře vidět na další fotografii, kde už se vítězoslavně směje do hledáčku fotoaparátu s nalezeným míčem. Další obrázky jsou z vaší dovolené u moře, kde jste si pronajali malý domek přímo u pláže. První obrázek je se synem, který v mikině na zip s kapucí na hlavě pozoruje lodě a racky. Následují fotky, jak stojí v mikině se zvířecím potiskem mezi mnoha bílými ovečkami na louce a mává na vás, a další, na kterých stojí s ohrnutými nohavicemi kalhot a v barevném žakárovém pulovru až po kolena ve vodě – a nadšeně se směje od ucha k uchu.

Chlapecké pulovry – vkusné a sportovní

Poslední obrázky jsou z návštěvy u prarodičů, kteří syna na podzim vzali do lesa na houby. Chlapec na fotografiích působí velice soustředěně, zatímco se s košíkem v ruce a v barevném bavlněném pleteném svetru protahuje houštím za dědečkem. Poté co nalepíte tyto poslední fotky, spokojeně fotoalbum zavíráte a máte radost z tolika krásných vzpomínek. Pohledem na hodinky zjišťujete, že se váš malý neposeda už za chvíli vrátí domů. Pár příjemných hodin klidu sice uteklo jako voda, ale zážitky se synem jsou přece jen veselejší.

Zobrazit více...
Zobrazit méně...